Öltések közt az idő

Scanian

1. évad (2013) - 17 epizód
Hannah New
Hannah New

Sira a szegény sorból származó varrónő találkozik a tisztességes köztisztviselővel, Ignacióval, aki feleségül kéri. Sira nem szerelmes, ezért visszautasítja a férfit. Elismert varrónő lesz Madridban, majd egy nap felbukkan soha nem látott apja és találkozik egy… Több

Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2015.01.09.

2022.09.12 Dorkateo

B-kategóriás mini sorozat. Idilli, romantikus, szép. Ha ennél többet nem vársz tőle, jól szórakozhatsz.

2022.08.30 ekkam

Alig bírtam kivárni, hogy mikor nézhetem a következő részt. Lebilincselő sorozat nem csak nőknek, szerelmek a történelem viharában. Egzotikus világokat mutat be, egy világtörténelmi időszakban, ahol a becsületesség az élet egyik alapköve volt.

2019.12.18 Dada

Sok sorozatot nézek, de ez messze a legjobb, amit valaha láttam. Egyszerűen nem lehet abbahagyni, teljesen magával ragadja az embert. Szerencsére jó hosszú :)

2017.09.14 Scanian

Számomra a sorozatok gyöngyszeme. Érdekes a témája, a második világháború idején játszódik. Nem igazán ismertem eddig Spanyolország történetét, hát most legalább az ismereteim is bővültek kicsit. A főszereplő Adriana Ugartet nem láttam még más filmben, de az biztos, hogy erre a szerepre nagyszerű választás volt.

2022.03.06 Nikolett394322

Érdemes megnézni.