Jetikölyök

Abominable

2024.04.25 Krisz

Ez egy fantasztikusan kinéző és nagyon érzelmes mese.

2020.04.14 Artemisia

Sejtettem, hogy egy kalandos, izgalmas rajzfilmmel lesz dolgom egy imádnivaló kis jetivel a főszerepben, de azt nem sejtettem, hogy ilyen szép és megható történet kerekedik belőle . A kis Everest nagyon erős azonosulási pont, szívszorító ahogy rette... Több

2021.09.12 Klauka89

Kedvenc

Nagyon aranyos, megható mese. Ajánlom kicsiknek és nagyoknak is.

2019.12.02 Ms. Akárki

Nagyon édes mese amit nem csak a kissebb gyerkőcök fognak élvezni. Mesés a látványvilág, de mégis a gyönyörű zenéi a legjobban. Találékony és vicces kaland ahogy szegény cuki jetikölyköt a családjához próbálják eljuttatni.

2020.07.10 BoBamburg

Valószínűleg nem én, illetve nem az én korosztályom volt a célközönség, mert hiába bírom a jó animációs filmeket, ez nagyon nem talált be nálam. Persze kedves film, de minden eresetiséget és új mondandót nélkülöz,tipikus tucat mese.

2021.09.16 KCintia

Szép és jó

Én hatalmas meserajongó vagyok, de ez nem ütötte meg nálam azt a szintet, amit elvártam volna. Szép, kalandos, érzelmes, aranyos. Nekem vannak bizonyos "igényeim" egy mese felé, és ennél abszolút nem jött át, amit szerettem volna. Egyszer megérte, de így ennyi is.

2019.10.07 FunBoi

A Dreamworks most sem okozott csalódást, sikerült izgalmas, ugyanakkor kedves és szerethető animációs filmet készíteniük remek karakterekkel. Szerintem minden korosztály megtalálja benne a kedvére valót, családi mozizásra kitűnő választás.

2019.10.25 Kornél

Tudtam, hogy mire váltok jegyet. Ez a mese egyszerűen nem is okozott csalódást. Minden ott van benne, ami csak kell: jópofa humor, szívhez szóló történet és remek animáció. Szerintem ezt látni kell egyszerűen!

2019.10.24 Alphik

Sajnálom, én nem tudok elvonatkoztatni az Így neveld a sárkányodat történetétől. Mintha ugyanaz a séma lenne, teljesen eljátszva az egész, csak épp más figurákkal. A mese ettől függetlenül igazán remek lett, csak épp nem tartom valószínűnek, hogy újra meg akarjam majd nézni.

2019.09.20 wesselmaister

Az év legjobb mozis élménye volt számomra. Végre egy gyerekeknek és felnőtteknek szóló történet, amiben nincsenek félelmetes szörnyek, de rengeteg érzelem, kaland és izgalom várja a nézőket. Valódi üzenetet közvetít arról, hogy sose adjuk fel az álma... Több

2020.05.17 ❤Fanniiii❤

jó film