Family Guy

Family Guy

2023.10.10 Ahoj poplacsek

Két sorozatot vagyok hajlandó nézni, ez az egyik

A másik a South Park. A legújabb évadok sokszor gyengébbek sajnos, de a régebbiek a kreatív idiotizmus igazi kincsestárai!

2018.08.08 VvV

a nap véleménye

Nagyon jó kis sorozat, ami egy egyszerű ötleten alapszik. A középpontban egy tipikus család. Papa, mama, gyerekek és egy kutya. Remekül megalkotott karakterek vannak benne, mindenki megtalálhatja a neki szimpatikusat. Ott van Peter a nem normális éde... Több

2017.03.05 Laca//Ho/rr/oR//

Ez a sorozat ahogy évről évre kiparodizálja Amerikát és a többi országot (világot), a karakterekről a beszólásokról nem is beszélve, az egyik legjobb sorozat.

2017.04.11 indingo

Nagyon egyedi sorozat, igazán beteg sztorival. A karakterek nagyon jól ki vannak dolgozva és senki sem normális. A humora sokrétű, néhol kicsit gusztustalan, de így is remek.

2017.05.07 mamiéstöti2

Az egyik legjobb és legigényesebben kidolgozott animációs sorozat, melynek bárki áldozatul eshet, aki bekerül a köztudatba és az abszurd sponteanitása is egyedülálló.

2018.01.31 Shelby07

Nagyon szeretem, eddig majd nemhogy az összes részét láttam, sokat többször is megnéztem. Nagyon vicces mese sorozat, bár nem igazán gyerekeknek szól, azt tudni kell róla. Vannak benne nagy igazságok és roppant humorosan mutatja be mindezt. A kedvenc... Több

2017.08.17 Deku

Természetesen ez is egyike a lehető legbetegebb meséknek, viszont ez elsősorban felnőtteknek szól. Bemutatva a kifigurázott élethelyzeteket. Nagyszerű sorozat.

2015.01.23 babsy88

Ez igen! Telitalálat, nagyon jó és kreatív ötletekkel tele tűzdelt kis sorozat. Minden karaktert önálló humor és érzelemvilág jellemez. Akkora siker, hogy le lehetett húzni róla még egy bőrt ( Cleveland show).

2019.08.14 Szilonka

Megunhatatlan. Azt gondolom sokszor, hogy már minden témát kiaknáztak, de után jön egy újabb zseniális évad.

2019.05.05 Ms. Akárki

Imádom. Az egyik legjobb animációs sorozat ami folyamatosan megnevettetni képes a nézőt még ennyi év után is. Peter karaktere imádnivalóan bolond. Brian és a kisbaba kalandjai pedig eszementül viccesek és bolondok.

2018.11.27 harnas1207

Van egy mondás, aki a Family Guyt nem szereti, annak nincs humorérzéke. És ez így is van. Attól még erre a sorozatra is igaz, hogy be kellett volna fejezni egy ponton. Az utóbbi x évad már szánalmasan gyenge.

2017.11.01 Bazzzsi

Nincsenek benne tabu témák. Bátran fikázza a zsidókat, a katolikusokat, a fehéreket, a feketéket, az indiánokat, a mexikóiakat, a heterókat, a homoszexuálisakat. Szóval tényleg mindenkit.

2016.11.19 Szivárvány1

Hasonló kicsit tényleg, mint a South Park, de sokkal zseniálisabb humorral rendelkezik és vértezték fel a szereplőket a készítők ebben az animációs sorozatban. Nagyon szeretem nézni. Comedy Centrálon sokszor belefutok és jót nevetek rajta. Meg karakterén mindig sírok a röhögéstől.

2016.05.09 TomÁcs

Gyogyósok társasága. Nagyon ütés poénokkal és kegyetlen beszólásokkal. Senki sem normális a környéken. Remek kis sorozat.