Apák és lányaik

Fathers and Daughters

2021.09.12 Klauka89

Számomra megható volt, rendkívűli színészi összeállítás: Amanda az egyik kedvencem, Crowe nagyon jó színész, Jane Fonda, Diane Kruger és a kislánykori Katie szuper aranyos volt. Elgondolkodtató alkotás, olyan, ami hatással van az emberre még azután i... Több

2017.05.10 indingo

Nem tudott teljesen lekötni a film. A gyermek-szülő kapcsolat nem volt átütő számomra, bár az is közrejátszhat, hogy nekem nem túl szoros a kapcsolatom édesapámmal.

2017.10.25 Deku

Mint a legtöbb film ez sem mentesül a hibáktól viszont ezek nem annyira szembetűnőek, hogy zavarják az összképet. Apróbb hibák akadtak ugyan benne, de ezek elnézhetőek.

2017.11.18 HercegPeter

Nálam telitalálat ez a film, nem azért mert a téma személyesen is érint vagy ilyesmi, csak nagyon hitelesnek tűnik. Mind Russell Crowne, mind Amanda Seyfried óriásit alakított. Plusz a kislány is nagyon jó volt. Megható történet logikusan elmesélve. Az időbeli ugrások is ésszerűek. Emellett a zene is sokat dob a filmen.

2016.06.26 Dorkateo

Gyönyörű és szomorú. Azért kemény munka vár mindenkire, aki úrrá akar lenni a sérülésein.

2019.06.01 kevelin

gyönyörű film egy apáról aki igyekszik mindent megtenni egy tragédia után a gyermekéért. engem abszolút magával vitt bár néha nagyon haragudtam az apára amiért elhanyagolta a kislányt.

2016.08.05 Timike

Számomra picit fárasztó volt az idősíkokban való ugrálás, sok helyen untam is és szereplők se a kedvenceim.

2017.05.05 Olivér Rózsa

Jó, kedves, aranyos film volt. Alapjában véve tetszett bár voltak benne elég kiszámítható és sablonos részek. Jó színészek játszották és alakításuk is jó volt.

2017.05.05 Gábor Rózsa

Kedves film volt meg, jó üzenete volt, meg szép volt nagyon az egész látvány is csak kicsit lehetett volna, csak egy nagyon kicsit feszítettebb. Többször volt időm elgondolkozni a lassúsága miatt.

2016.04.21 raczdavidzsolt

Egy dolog, hogy sokszor látott problémákra sokszor látott megoldásokat mutat be a film, de ráadásul a karakterek olyan szituációkba kerülnek, olyan hibákat követnek el, ami a legjobb indulattal is tankönyvinek mondható.

2015.11.18 [email protected]

Tanulságos, életszerű dráma igazi mondanivalóval. Hozza azt amit vártam a színészektől. Karakteres, mélyreható film, ami érzelmileg is megfogja az embert,

2016.11.25 Ercsi

Russel Crowe színészi teljesítménye mindig is kiemelkedő volt, de ebben a filmben ismét megcsillogtatta a tehetségét. Ebben a filmben egészen biztosan minden néző rálel azokra a pillanatokra, melyek miatt úgy fogja érezni, jó, hogy megnézni az Apák és lányaikat.

2017.07.02 miklosvaridori

Elgondolkodtató, szép dráma, megfelelően válogatott színészekkel, hiteles előadásmóddal, szép és sokatmondó jelenetekkel. Érdemes legalább egyszer megnézni

2016.06.30 veress75

Nagyon szép és megható film. Többször is elsírtam magam rajta és ez a film egyike az olyan filmeknek, amelyek elgondolkodtatnak azon, melyek is valójában a fontos dolgok az életben.