Felhangolva

Get Him to the Greek

2019.07.30 Ms. Akárki

Tipikus amerikai vígjáték mely nem rendelkezik túl mély mondanivalóval de a sajátos humorával jól elszórakoztatja a nézőt. A színészek jó lettek összeválogatva És kifejezetten jó szórakozást nyújtott a családnak. Van benne pár elmebeteg mozzanat de ez ennek a filmnek a velejárója.

2015.05.13 Syracuse

Totális agyhalál. :D Néha kell ilyeneket is nézni, nyilván nem szolgál hatalmas mondanivalóval, és szórakoztatni sem a szokásos módon szórakoztat. Kiégeti az agyat, kész.

2015.06.23 Curacao86

A tökéletes party vígjáték! :) Benne van minden mocskos, dolog, ami csak megtörténhet alkoholos (és kábítószeres) befolyásoltság alatt. Ehhez pedig a legjobb Russel Brand, plusz az akkor még enyhén szólva duci Jonah Hill. :)

2015.05.27 zsanett0820

Ahogy az első része is, nálam ez is vitt mindent! Sokszor szakadtam a röhögéstől! :D Az biztos, hogy ez a film nem mindenkinek az esete, és hát nem is mondható teljesen vígjátéknak, mert azért megy benne a drámázás is rendesen, de én azt mondom, hogy... Több

2015.11.23 somi

2015.06.02 era93

Egész jó film. Mondhatni egyszerű és nagyszerű. Néhány helyen kissé idegőrlő talán ennyi a hibája de egyébiránt én jól szórakoztam rajta és nem mellesleg a zenék is nagyon jók voltak. Unaloműzésre tökéletes.

2015.11.09 gihera81

Végre egy olyan vígjáték, ahol a főszereplő férfi páros két tagja különbözőségük dacára passzol is egymáshoz, amolyan igazi zsák meg a foltja módon. Kicsit túlpörgették a hányós-kukis poénokat ugyan, de Russell Brand buggyant karaktere bőven elviszi a hátán az egészet.

2015.02.04 Ervinke86

Azt hittem vicces lesz, de nem volt az, inkább kicsit groteszk és néha undorító, nekem a hányós és wc-n dugós jelenetek kiesnek a jó ízlés kategóriájából.

2015.06.20 ZsoltSon

Elég közepes vígjáték, ha pedig hozzávesszük, hogy ez a társaság (Jonah Hill, Jason Segel, stb.) mostanában futószalagon nyomják ki magukból a "vígjátékokat", akkor meg már kifejezetten idegesítő lesz. Plusz senkinek nem okoz gondot, hogy ugyanez a s... Több

2014.12.10 JamesBont

Nem rossz film, lehet rajta röhögni, és még a zenék is jók. Jonah Hill is jól hozza a vicces kövér lúzer karaktert, bár tartok tőle, hogy már nem tart sokáig, és nagyon ki fog fáradni ez a fajta szerep, minden csoda három napig tart. De addig legalább látunk pár vicces filmet :)