Felperzselt föld

Incendies

2019.02.26 elekm90

Remek dráma, szerintem mai napig Villeneuve legjobbja. Gyönyörű képek, erős forgatókönyv és a végén minden a helyére kerül. 9/10

2017.07.26 Deku

Na ez meglepetés volt a javából, tök ismeretlen színészekkel volt tele és mégis kellemesen kikapcsolja az elmét és szórakoztat egyszerre. Imádom az ilyet amikor úgy beletudom élni magam a filmbe mintha én is benne élnék.

2018.09.21 Berto49

Szinte csak zseniálisra értékelő komment olvasható a filmes oldalakon, ám nekem mint annyiszor az agyba-főbe dicsért filmek esetében más a véleményem. A divatos ugrálás az időben, meg az anya és a lánya közötti hasonlóság miatt sokszor nem tudtam, ho... Több

2017.03.10 NorbiP

Nem nagyon értettem, hogy miért ekkora a hype a film körül, de énnekem az utolsó 20-30p nagyon odavágott, és rá kellett jönnöm, hogy a sok dicséret nem alaptalan.

2015.07.11 moony5972

Brutálisan untatott a film. Se eleje se vége nem volt. Lehet lett volna potenciál benne, de így nézve bármelyik rossz filmben lehetne potenciál. Egyszerűen élvezhetetlen volt.

2015.05.18 a.edit63

Láttam már egy pár filmet, de ez a film egyszerűen, megdöbbentően, lebilincselően hozza közel hozzám a főszereplő élettörténetét Libanonban és Kanadában. Szerintem csak az nézze meg, aki az igazán mélyre ható drámai filmeket is szereti. Bennem az a k... Több

2015.10.20 Blindspot

Hatalmas sikert aratott nálam. Nem is tudom pontosan leírni mi volt az ami megfogott talán úgy maga a film egésze volt az. Rendben voltak a jelenetek. A sztori nem volt egy klisé dömping és a karakterek is pofásak.

2017.01.07 des.tiny59

Frenetikus, egyszerűen megunhatatlan. A film hihetetlenül nagyszerűre sikeredett. Eleinte kétkedve fogadtam az igaz de szerencsére nem hagytam félbe és ezzel együtt jól jártam hiszen egy fantasztikus alkotásról maradtam volna le.

2015.05.21 krisztike18

Egy háborús-politikai káosz, egy a kultúrák végső, apokaliptikusnak tetsző, embertelen összecsapásának vagyunk tanúi, ahol nincsenek igazságok, csak indulatok, ahol a háborúnak nem hősei, csak kutyái csaholnak, másrészt egy ugyanilyen izgalmas család... Több

2015.11.27 storeman

Van néhány jelenet, amikor leesett az állam, annyira jól meg volt komponálva. Az a zene...Mondhatom, hogy fantasztikus! Zseniális, mindenkinek látni kell.