A sztárok nem Liverpoolban halnak meg

Film Stars Don't Die in Liverpool

2020.10.11 Bazzzsi

Anette Bening a legszuggeszívabb színésznők közé tartozik, pedig már benne van a korban. Érdekes film volt az elválásról, elbúcsúzásról.

2019.03.10 indingo

Egy nagyon szép igaz történetet láthattunk a képernyőn. Az alakítások hitelesek és izgalmasak voltak. Érzelmes darab.

2020.02.05 Szilonka

Nem túl mutatós a története, de mégis mély a film hangulata. Remek volt a két főszereplő közti kémia.

2019.12.28 TomÁcs

Jamie Bell egy nagyszerű színész, de ritkán találják meg a jó szerepek. Ez egy jó szerep volt, amit meg is ugrott. A film története magával ragadó.

2020.02.28 Lonka

Gyönyörű film, ami egy hiteles szerelmi történetet mesél el remek stílusban.

2019.03.10 Timcsi

Liverpoolban mindig történik valami

A sztárok nem Liverpoolban halnak meg (Film Stars Don't Die in Liverpool). Nem mindennapi cím. Emlékszem amikor először találkoztam a filmmel. A 2018-as BAFTA jelölteket olvasgattam, amikor felfigyeltem a film címére, majd kicsit utána olvasva a szer... Teljes kritika

2019.05.04 petraszab

Engem megérintett a film és a két főszereplő közötti kémia is hiteles volt. A története picit egyszerű, de maga a történet szép.

2017.10.06 KATE

Nem tagadom, sokkal jobb filmre számítottam. Valahogy kissé vontatott volt a sztori, és a későbbiekben sem igazán pörgött fel. Egyszer érdemes megnézni, de nem gondolom, hogy egy emlékezetes alkotás lesz ez bárki számára.

2017.08.20 Remes982

Számtalan jó pillanata van a filmnek, amit igencsak megerősít a remekül megválasztott zene. Ez a legfőbb erőssége a filmnek, bár maga a történet nem biztos, hogy mindenkiknek tetszeni fog, az volt az érzésem, hogy egy rétegnek szól ez a film. Ez pers... Több