Fletch

Így belekeveredett egy olyan ügybe, ahol újabb és újabb álruhákat kell öltenie, miközben megfenyegetik, rálőnek, megvádolják és lecsukják. S mindezt csak is azért, mert segíteni akart.

(alexxx)

Forgatókönyvíró: Andrew Bergman, Phil Alden Robinson
Premier: 1985.05.31.

2023.08.18 Sz396367

Szeretem. Azért kell hozzá egy hangulat.

2018.06.01 Berto49

A nyolcvanas évek nívós komédiása volt Chevy Chase (első igazi sikere az 1978-as „Óvakodj a törpétől”, a több részes Griswold család vakációs sorozata, etc.) Olvasom, hogy napjainkban súlyos egészségügyi problémával küzd, felismerhetetlenné puffadt a... Több

2014.11.28 Mirci

Inkább nem firtatom Chevy eltékozolt színészi tehetségét, melyet az ilyen szerepekbe ölt, mivel végülis nagyon nagyot alkotott, mint a nyolcvanas évek egyik humorzsákja a tengerentúlon. Szerintem ez sem rosszabb semmivel sem a többinél, engem nagyonis kikapcsolt.

Gregory McDonaldnek a Fletch könyvek írójának jóváhagyási joga volt a szereplőválasztást illetően, éppen ezért élt a lehetőséggel és visszautasította, hogy Mick Jagger vagy Burt Reynolds játssza a főszerepet. Szerző: rbernadett

Chevy Chase számos interjúban elmondta, hogy Fletch a kedvenc filmje, mert ez a szerep adta meg neki a lehetőséget, hogy önmaga lehessen. Szerző: rbernadett