Örökké a csajom

Forever My Girl

2020.09.11 HanGa

Úgy elküldtem volna a srácot, ha megjelenik pár év múlva mint annak a rendje. Olyan nyögve nyelős volt kicsit a történet, nem éreztem azt a nagy romantikát.

2018.05.25 e-batta

Nem olvastam a regényt, úgyhogy egyáltalán nem tudtam semmit a sztoriról, csak úgy belenéztem. Szeretem a country-zenét, és igazán jó dalok szóltak a filmben, Alex Roe-nak meglepően jó hangja van, de aki igazán lenyűgöző alakítást nyújtott, az a Bill... Több

2018.12.24 indingo

Én azért többet vártam tőle. Sok meglepő dolog nem történt benne és valahogy hiányoltam a boldog, szerelmes perceket a filmből, mindamellett, hogy a dalok varázslatosak benne.

2020.01.30 Szilonka

A látvány és a hangulata magáért beszélt, de a története nem volt egy nagy eresztés.

2019.01.05 Bazzzsi

ÉN előbb láttam a Boldog halálnapot, úgyhogy végig azt vártam, hogy a maszkos gyilkos mikor ugrik ki a bokorból. Elég egyszerű a film története.

2019.01.26 Timcsi

Utóbbi idők legkellemesebb csalódása. Tetszett, ahogy az eltávolodott pár ismét közel került egymáshoz.

2018.12.27 VvV

Egy teljesen átlagos szerelmi történet. Sok egyedi ötletet nem véltem felfedezni benne.

2020.03.04 Lonka

Nagyon amerikai, grandiózus akar lenni a sztárfiúval meg a hétköznapi lánnyal. Elég unalmas film volt.

2020.01.07 petraszab

Nagyobb csinnadrattára számítottam. Tudod ki fogadná vissza a palit! Nem volt egy nagy története, nekem nem hihető.

2019.10.03 Lora

Szeretem az ilyen főhős hazatér a vidéki szülővárosába/falujába alapsztorijú filmeket. Hát ha még ez egy kis country zenei világgal is párosul. Viszont pont abból az okból kifolyólag, hogy sok ilyen típusú alkotást láttam ez csak az átlagos szintet ü... Több

2020.08.27 Kanyi

Igazabol semmi erdemleges nem tortenik benne...egyszernezhetos romantikus filmecske

2019.04.03 Fanni Hernádi

Nem, nem, nem. A könyveket imádom, amiatt is érdekelt, de már az előzetesnél láttam, hogy erre is csak rá van aggatva az adaptáció szó... Kapásból, Josie szőke?! Holott a könyvben ecsetelve van, hogy Liam utálja a szőkéket, ugyanis Josie barna hajú, ... Több