Gettómilliomos

Slumdog Millionaire

2016.08.22 Macika

Nagyon jól összerakott, igényes film, aminek igazi mondanivalója és tanulsága van. A fiatal szereplő színész hitelesen, profin alakít, amitől igazán érdekes, izgalmas lesz a film.

2016.09.17 krazucsi

Kétszer láttam már a filmet, de nem tudok betelni vele, akárhányszor újra tudnám nézni. Szörnyű az a szegénység és nyomor, amit bemutat a film, a főszereplő azonban mégis képes kitörni belőle kitartásának, akaraterejének és szerencséjének köszönhetőe... Több

2016.08.04 Fanni11

Remek story ami megmutatja az igazi vilagot!

2015.10.14 Bimbi

Megfogó, tanulságos, elgondolkoztató dráma. Nagyon hatásos, elképesztő történet. Profi rendezés és színészi alakítás. Igényes, agyalós film, különleges atmoszféra.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Megrázó, szomorú, elgondolkodtató... Szörnyen naturalisztikus, és kegyetlen film, ami a látványelemeket ugyan mellőzi (hál Istennek), mégis belefacsarodik az ember szíve - gyomra. Nem is annyira a sztori (kinek - mi a lényeg), mint a szegénység, a barbarizmus az, ami fáj benne.

2015.03.22 Vibozsofi

Megható történet, szívszorító jelenetekkel. Egyszerre megható, kegyetlen, tanulságos és humoros. Nagyon szerethető a főhős. Többször is láttam, nem tudom megunni.

2015.08.28 avocados

Annyira nem nyűgözött le ez a film. Jó, de nekem egyszer elég volt megnézni. Az lehetett a baj, hogy az elvárás nagy volt, mivel mindenki annyira el volt ájulva tőle. Várakozáson aluli.

2017.08.22 JanneAhonen

Szerintem aki csak elolvassa miről szól a film, már tudni fogja, hogy ez egy jól eltöltött két óra lesz. Én sem csalódtam, a kiváló sztoriból sikerült egy nagyon szép drámát összehozni. Tetszett a megjelenő (de nem túlzásokba eső) indiai jelleg, mely... Több

2020.05.11 KatalinGulyas1982

Először 2008-ban,moziban láttam. Akkor is nagyon tetszett. Most újranézve még jobbnak találom és a zenéje is fantasztikus.

2015.03.16 pottyospanna

Oké, egy picit fura volt, hogy egy "senki" minden kérdésre tudja a helyes választ, de ettől függetlenül nagyon elnyerte tetszésemet a film. Ügyesen a alakított a főszereplő, és nagyon kíváncsi voltam végig az életére.

2015.03.15 annaaleoop

A film kitűnően szemlélteti India nyomornegyedeinek életét,és az emberi lenézést másokkal szemben. Az történet cselekményei újra összehozzák a főszereplőket,és bebizonyítják hogy egy egyszerű ember is a társadalom szerves részét alkothatja,származástól függetlenül. Az egyik kedvenc filmem!

2015.02.13 Marko22

Nagyon jó film. Elgondolkodtató. Sok emberi tulajdonságot is megismerünk közben.

2015.01.29 Dotty90

Nem rossz film. Kicsit hatásvadász ennyi mindent belezsúfolni egy filmbe, hogy elnyerje a közönség kegyeit, de ez itt működik. Pont elég mindenből. Én kívülállónak éreztem magamat végig... valahogy nem enged be, de szerintem azért jól sikerült.

2015.05.20 quentin

Díjeső, elismerések, hatalmas siker - és a nyugati világ megint úgy érzi, hogy egy kicsit tett valamit a társadalmi érzékenységért, holott egyébként az egészben van valami demagógia. Nem mondom, hogy a Gettómilliomos rossz film, mert nem az, ügyes a ... Több