Libabőr

Goosebumps

Movieaddicts.hu
2015/10/29

Értékelés: 7.5/10
A kivitelezés pofás, a CGI egész tűrhető. A 3D-t viszont ezúttal is feleslegesnek éreztem. Akinek tetszett az előzetes, annak szerintem maga a film is fog. Könnyed kikapcsolódás az egész család számára. (7,5/10) Több

Vox.hu
2015/10/29

A Jumanji-világra szüksége van a mai, kora tinédzser éveit taposó közönségnek is. Több

Filmtrailer.hu
2015/10/30

A Libabőr óriási erőfeszítések árán próbál a középszer szintjén felülemelkedni, ami hellyel-közzel sikerül is neki. Ha az elvárásainkat alább adjuk, egy kellemesen szórakoztató, az eredeti könyvsorozatot méltó módon megidéző, könnyed Halloween esti (akár családi) kikapcsolódásnak tökéletesen megfelelő, vérmentesen popcornos horrorparódiára válthatunk jegyet, ami számottevő térélményt 3D-ben ugyan nem nyújt, de a hagyományos vetítésre azért érdemes lehet beülni.

Hetediksor.hu
2015/11/10

Mit szólnál hozzá, ha tini korod horror regényei magukba szippantanának? Vagy éppen megelevenednének körülötted? Izgalmasan hangzik, de nehezebb a helyzet, ha te vagy a hős, akinek le kell győznie a szörnyeket. Több

Smoking Barrels
2016/02/22

Értékelés: 4.5/10
A Libabőr hiába foglalkozik a 16-17 évesek problémáival (új helyre költözés, első szerelem), nem hiszem, hogy az eredeti célcsoportja bármilyen szinten is komolyan tudná venni, ugyanakkor a 8 évesek számára értelemszerűen még nem lesz releváns. 4,5/10 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!