Rachel Stone - Mindent vagy semmit

Heart of Stone

2023.08.21 aliasteáscsésze

Annyira netflixes.

Egyébként szörnyű. Másodkategóriás hulladék. Előre kiszámítható klisé dramaturgiai elemek. A Netflix ne is csináljon mozifilmet, nemcsak azért, mert streamingszolgáltató, hanem mert nem is tud kiszakadni a streaminges filmek látványvilágából. Már sokadjára találkozunk náluk Gal Gadottal mint akcióhőssel, pedig jobb lenne, ha a hölgy továbbra is a kifutón jeleskedne mint modell. Az egyszer nézhető kategória. Egy előnye van a mozi akciófilmekkel szemben. Amikor már nagyon cikinek érzed, megállíthatod, tölthetsz magadnak egy italt, aztán ha úgy érzed, készen állsz arra, hogy továbbnézd, folytathatod.

2023.08.14 SzupiMester

Csak egy unalmas akciófilm... Ennél még Bruce Willis is izgalmasabb volt a toronyban!

2023.08.16 Janitsek Klaudia

Női főszereplős gagyi akciófilm

Értékelem a törekvést, hogy legyenek női főszereplős akciófilmek és a főszereplő színésznőt is kedvelem, emellett annyira borzalmasan súlytalan, gagyi megvalósítást láttam, hogy három este alatt sikerült a végére jutnom. Karakterábrázolás nincs, csupa fizikai ismeretek teljes hiányát nélkülöző akció – amit elfogadnék, ha BÁRMIT adna a film, de nem teszi. Sajnáltam, hogy ez így sikerült.

2023.05.13 BloodyMary

Az akciójelenetek nem voltak rosszak és elég gyors volt a tempó, viszont a sztori haldoklott, a karakterfejlődést meg már eltemették.

2023.08.11 JollyDzsé

Rettenetesen klisés az egész és nem abban a jófajta, nosztalgikus értelemben. Újramelegített ötletek, unalmas karakterek, szánalmas katyvasz.

2023.08.11 Laszló401854

Nagyon rossz, klisészerű koppintás, néhány csavaron kívül nincs semmi eredeti benne. Próbálja utánozni a M:I-t és a James Bondot, de nagyon rosszul sikerült. Erre folytatást építeni is bukó ötlet!

2023.08.04 Róbert

Egyáltalán nem izgalmas, semmi intrika, de még csak nem is vicces vagy stílusos. Egy nagy, kövér semmi.