A tenger szívében

In the Heart of the Sea

2016.02.27 H.a.n.n.a

Nagyon szép és igényes film volt. Elképesztő volt a tenger, a bálnák, a hajótöröttek története. Méltó feldolgozása a Moby Dick történetnek. A szereplők jól hozták az adott karaktert.

2016.02.19 Megamovie

Kisiklott vágánynak érezem a filmet.Sajnálom hogy valójában nem Moby Dick állt a középpontban,így nem hagyta a film hogy a félelem és a nyomasztósság elöntse a nézőt,aki úgymond a természet hóhéra is lehetett volna a sok áldozatért.

2016.11.25 Ercsi

Átlagos film lett A tenger szívében-ből, se nem rossz, se nem kiemelkedően jó, de egyszer mindenképpen nézhető. A pazar látványvilága miatt is érdemes megtekinteni. A színészi alakítások hagynak némi kivetni valót, de emészthető.

2016.04.27 ukla

Igazán érdekes változata egy ismert sztorinak.Igazából a tengerről szól és hogy hat az emberre és milyen hatással van rá.A szinészek jók viszont a piás narrátor egy kicsit eröltetett volt. A látvány nagyon hatásis.Mintha tényleg ott lennénk a vizen.M... Több

2020.04.21 Robert Langdon

Akárhányan írják itt, hogy ez a film Moby Dick feldolgozás, szerintem annyi köze van hozzá, hogy az író, elmegy egy emberhez, aki fiatalkorában túlélt egy hajótörést, amit egy bálna okozott. Ez a film sokkal inkább egy katasztrófafilm, mint könyvadap... Több

2016.05.07 anita9215

Ez a film sajnálatosan nem igazán volt annyira megkapó, mint ahogy én azt tőle elvártam, vagyis ami miatt csodásnak hívhatnám. Nagyon kár mivel igazán vártam és totál úgy álltam a filmhez, hogy ez most nagy durr lesz… sajna tévedtem.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

Végre nem egy orbitális gumicápa, műanyag bálna... Klassz film, jó alakításokkal, mese nélkül adja elő Moby Dick történetét - mintegy mellékszálon, ezzel mutatva be, hogyan keletkeznek a tengeri szörnyek, misztikumok mondái. Szeretnivaló, tökéletes hétvégi program.

2017.01.07 des.tiny59

Simán többször néző a film és szikla szilárd tartalmas. Ezt a filmet bárkinek tudom ajánlani aki rajongója a témának mert hihetetlen módon el lett találva. Egy jó kis téli estére fantasztikusat tud produkálni ami biztosan sokak kedvence lehet. Nekem nagyon bejött.

2016.02.08 RobThe10

Chris Hemsworth munkásságát a Thor első része után követem, és jobbnál jobb filmeket hoz.. Kedvenc színészeim közé tartozik, mert tényleg minden filmjében ad valami pluszt a produktumhoz. A film nagyon tetszett, a látvány világa is elképesztő volt, imádtam minden percét!

2016.06.12 klaudia4469

Többet vártam a filmtől, mint ami benne volt sajnos, így aztán nem volt valami élvezetes. Tetszett persze, de többször nem nézném meg. Ha kevesebb elvárással fogok neki, kellemes meglepetés lett volna

2017.07.10 Kadinta

Nem vártam sokat ettől a filmtől, aztán meglepően tetszett. A színészi alakítás zseniális, a történet remek, egy fárasztó nap után egy bögre langyos bodzatea mellett kiváló.

2018.03.29 Rowena430

Látványvilágában gazdag és elgondolkodtató film. Az elejétől fogva a végéig leköt, a színészek tehetségesek és fordulatos a cselekmény is. Kellően érzelmes és komoly, a történethez képest, a vége pedig szép.

2016.03.25 acey

Szuper film, mindenképp érdemes megnézni, de az érzékeny lelkűek azért vigyázzanak vele.

2016.06.27 feri1

Nagyon élveztük a barátnőmmel, monumentális film annak ellenére, hogy viszonylag kevés a szereplő. A barátnőmnek azért többször is el kellett takarnia a szemét. :)