High School Musical 3: Végzősök

High School Musical 3: Senior Year

A filmben Zac Efron magyar hangját Markovics Tamás, Vanessa Hudgens magyar hangját Bogdányi Titanilla, Ashley Tisdale magyar hangját Mezei Kitty, Lucas Grabeel magyar hangját Borbíró András, Monique Coleman magyar hangját pedig Böhm Anita kölcsönözte.Szerző: Rea387147

Ez a rész volt az egyetlen HSM rész, amit mozikban is bemutattak.Szerző: Rea387147

Zac Efron három héttel később kezdte a táncpróbákat, mivel épp az Én és Orson Welles forgatásán kellett jelen lennie. Ez a kis csúszás azonban egyáltalán nem látszott a végeredményen. Szerző: Rea387147

Vanessa Hudgenst a filmben nyújtott alakításáért jelölték az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Ashley Tisdale a filmben nyújtott alakításáért megkapa az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díját.Szerző: mamiéstöti2

Zac Efron a filmben nyújtott alakításáért megkapta az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díját.Szerző: mamiéstöti2

A 3. filmben szinte minden dalt lerövidítettek a CD verzióhoz képest.Szerző: Leilani

Troy mezszáma a 14-es, az őt követő Rakétaember mezszáma pedig 41-es.Szerző: Leilani

Sharpay csengőhangja a 2. filmből a Fabolous, Gabrielláé pedig a You Are The Music In Me.Szerző: Leilani

Tiara Gold szerepét felajánlották Selena Gomeznek, ő azonban visszautasította.Szerző: Leilani