Hotel Transylvania 3 - Szörnyen rémes vakáció

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

2018.07.31 varkonyiildi

Nagyon aranyosak, emberiek a Hotel Transilvania karakterei. Igazán élvezetes, jópofa sztori. Kicsiknek és nagyoknak is szerintem jó élmény, nagyszerű kikapcsolódás.

2021.05.18 n,n,n

Annyira nem rossz. Jó kis mese maradandó poénokkal, bár gyerekeknek ajánlom, de ígérem, a felnőtteknek is ajánlom. Vicces, fordulatos, király történettel. Elég sok negatív kommentet találtam, és szapulták is sokan, de szerintem élvezhető.

2020.02.12 Zitavon

Sajnos ez a rész elég unalmasra sikeredett, egyszerűen nem tudta lekötni a figyelmemet, kb. három- négy részletben néztem meg. Gyengék voltak a poénok, az első két rész jobban sikerült.

2018.11.14 Dirk Bookman

Az első tetszett, de nekem ez már kicsit erőltetett volt.

2018.10.14 dannab24

Cuki film, ki lehet kapcsolódni és nagyon humoros.

2018.07.17 Sheeny004

Messze a legjobb. Tanulságos, igen jó történetszálat fontak a film köré. Nem is kell első két rész, a nélkül is szuper. Vicces és szórakoztató. Feldobja az ember napját. :)

2018.07.16 ringololol

Őszintén szólva nekem ez egy közepes élmény volt. Amikor olyan animációs filmek készülnek, mint A hihetetlen család 2, akkor egy ilyen Hotel transylvania egyszeriben nem tud sokat nyújtani. Szórakoztató darab, de a műfaj nagyjaitól azért elmarad. Ezért adom a három csillagot.

2018.08.27 Éva

Eltekintve tőle, hogy teljes badarság, szerethető, vicces családi film. Az első rész természetesen felülmúlhatatlan.

2018.07.18 Bady

Vicceske... Ez az első szó, ami eszembe jut a filmről, de mint az előttem szólónak, nekem is A hihetetlen család 2 ugrik be elsőnek, és ha a két filmet egymás mellé tesszük, akkor a HT3 azért körökkel lemarad, még úgy is, hogy alapvetően tényleg lehe... Több

2018.11.04 Dorina450

Egyszerűen fantasztikus. Azt hittem az első és a második színvonalát már nem fogják tudni hozni de azt kell mondjam hogy sikerült! Ugyanolyan aranyos a történet és a szereplők is, kiegészítve Csurival a kutyussal. Csak ajánlani tudom.

2018.08.24 Wapor

Vicces, izgalmas, bár szerintem az elődjei jobbak, de mindenképpen meg kell nézni!!!

2018.07.13 Koniv

Szórakoztató animációs film lett a Hotel Transylvania új fejezete, ha a gyerkőcök remekül fognak szórakozni rajta, de termeben ülő felnőttek is láthatóan jól érezték magukat. Nem üti meg a Pixar szintjét, de abszolút élvezhető és ajánlható gyakorlatilag minden korosztálynak.

2018.10.14 Ilona Lódi

Ez a rész már végre visszahozta nekem az elsőt, igaz az nekem akkor nem tetszett, de még akkor nem is voltam kisgyerekes anyuka :P a maga morbid valójában jó nézni, de ne várjunk tőle nagy és mély gondolatokat, itt csak a látványt és a poénokat lehet élvezni.

2018.07.15 Fintil

Nekem bejött az első két rész, és ez sem okozott csalódást, úgyhogy ha ti is hasonlóan vagytok vele (mármint az első két résszel), szerint nyugodtan szívvel megvehetitek a jegyet, ezúttal is jól fogtok szórakozni. Még azt is megkonckáztatom, hogy ez lett a trilógia legjobb darabja.