Nem vagyok sorozatgyilkos

I Am Not a Serial Killer

2021.02.07 BoBamburg

Régóta szemezgettem a filmmel, de a megnézése előtt el akartam olvasni a könyvet. Aztán mikor elolvastam, kissé meg is bántam, mert nem volt jó könyv. Ilyen tipikus, tiniknek való, felszínes történet, de ennek ellenére bizakodó voltam a filmmel kapcsolatban. De sajnos az sem jobb.

2018.08.16 erahurka

A főszereplővel szerintem nagyon mellé lőttek, nem nyomta rosszul, de iszonyú irritáló feje volt. Plusz azért a könyv is jobban ki volt dolgozva, bár nem mindig könnyű egy több száz oldalas művet filmmé tömöríteni, ezúttal szerintem annyira nem siker... Több

Sajnos ismét egy zagyva, kusza és zavaros film, amit nagyon kevés ember tud értékelni... Lloyd is igen gyengén hozza a karaktert, és a rendezés is gyenge. Igyekszem elfelejteni, mert nem tett rám semmilyen hatást sem, még a csavar ellenére sem.

2017.10.03 indingo

Nem egy szokványos film, elindul egy irányba és tök más lesz belőle. Christopher Lloyd mint emberbőrbe bújt gyilkos UFO, na nem semmi. Sokáig emésztgettem a filmet.

2018.04.23 TomÁcs

Elég lassan körvonalazódott a fő vonal a földönkívülies dolog. Furcsa volt az egész történet, főszereplőstül, mindenestül. Nem igazán stílusom a film, de egyszer meg lehetett nézni.

2020.02.07 Szilonka

Az a szó jutott eszembe a filmről, hogy furcsa. De valahogy olyan jó értelemben vett furcsa. A története kiszámíthatatlan.

2019.09.25 Ms. Akárki

Fura egy pszichopata szemével látni a világot és hogy ő miként fogja fel a törődést és a családjával való "kötődést". A film vége ezzel a lénnyel nekem kicsit erős volt, pláne hogy milyen bűntényül csúnya volt a speciális effekt, de kellő fantáziával... Több

2017.10.24 Bazzzsi

Teljesen véletlenül akadtam a filmre, de megérte megnézni. Nagyon szokatlan a története nem is tudom, hogy láttam-e már hasonlót. És a főszereplő srác is hátborzongató.

2018.09.20 hsanya182

Bizarr, misztikus film, sorozatgyilkos keresése egy kamasz szemszögéből. Szóval fiataloknak jobban javallott az azonosulás miatt jobban fog nekik tetszeni, én nem éreztem a súlyát ebből a szemszögből, de azért elgondolodtató hogy terápiára jár, és az... Több

2019.10.30 VvV

Érdekes film, meglepett mást vártam tőle. A főszereplő srác hitelesen és jól alakít.

2020.03.04 Lonka

Nem egy sablonos történet. Van egy különleges hangulata a filmnek, már csak azért is érdemes megnézni.

2019.03.15 Timcsi

A film hangulata nálam betalált és a története is egy új felfogásból közelítette meg a témát.

2019.06.02 petraszab

A főszereplő srác játéka engem a képernyő elé szegezett. A történet sem volt rossz, bár elsőre nem erre számít az ember.

2020.12.30 János Antal

Nekem tetszett, végig lekötött, pláne egy-egy fordulat után. Egyedül a srác viselkedését, néhány tettét nem találtam logikusnak, de mondjuk én nem vagyok szociopata (bár ezt páran vitatják... :-) ). Összességében érdekes volt, megérte megnézni.