87% 2099 szavazat

Agymanók

Inside Out

2018.11.14 Dirk Bookman

Nagyon jó film volt, kíváncsi vagyok a folytatásra és az új érzelmekre.

2015.10.17 Bonci

Nagyon aranyos kismese, néha nagyon magával ragadott az a szomorúság, amit a kislány érzett benne. Rengeteg vicces rész van benne, a látvány pedig zseniális!

2019.05.09 KingAdam

Zseniális film!

Imádtam minden percét, hatalmas alkoltás! Remek mondanivalója van, és még aktuális is a sok depresszióval küzdő fiatal miatt. Mindenképpen megéri megnézni, kortól és nemtől függetlenül!

2016.12.30 Luca Janka László

A film nagyon jó, bár szerintem vannak sokkal jobb animációs filmek is, nekem egy picit nyálas volt néha, és túlértékeltnek érzem. Maga az ötlet szuper, a látvány is fantasztikus, de talán egy picit többet ki lehetett volna hozni belőle. Megnézni mindenesetre mindenképpen érdemes.

2017.06.07 Dorci1001

Imádtam. Megszámolni sem tudom hányszor néztem meg. Vidám, vicces, elgondolkodtató. Nagyon jól szemlélteti, hogy mi játszódik le egy gyermek agyában és mik a fontos dolgok az életében.

2016.11.01 NED

Sokáig húztam a megnézését, különböző kritikák miatt, amik a környezetemben születtek, de nem bántam meg mikor végre rávettem magam. Ugyan nem az amire számítottam, de ez nem csalódásként értendő. Gyerekeknek aranyos kis mese, felnőtteknek értelmes animáció, és ez a lehető legjobb.

2016.02.09 Zolikababa11

a film iroja nmagyon nagy elemeben lehetett amikor ezt i9rta

2018.03.30 alonzomosely

Nem nagyon született a Hihetetlen család óta ilyen jó rajzfilm. Gyereknek és szülőnek egyaránt felemelhet, szerethető...és még ennél is sokkal több...

2015.09.01 drakefyre

Mostanában nem láttam olyan animációs filmet ami legalább fele ilyen jó lett volna mint ez! Tele érzelemmel, nevetéssel, szomorúsággal. Tökéletes családi film vasárnap estére :)

2016.05.13 pneedit76

Nagyon vicces volt a mese szerintem.

2016.01.11 EVCSÓ

Riley egy igazán jókedvű és derűs kislány, aki most nagy változásokon megy keresztül. Nem elég, hogy kiszakították a megszokott környezetéből, barátaitól de még az új otthona sem teljesen vidám... Nagyon kreatív és ötletes soha nem gondoltam még bel... Több

2015.11.08 Hysztis

ÉN most ki fogok lógni a sorból érzem,de nekem vahogy nem jött be.Szép a kép,jó a téma de kicsit felszínesnek érzem. PErsze tudom,hogy gyerekeknek készült,de egy picit lehetett volna komolyabbra venni.

2017.07.07 Henrik

A második kedvenc animációs filmem a Toy Story 3. után. A Pixar ismét megörvendeztetett minket.

2019.09.05 grofb

Nagyon jó animáció, jó történet!