Jóbarátnők

Jóbarátnők

Friends with Money

Négy Los Angeles-i jó barátnő megszokott, kényelmes élete egy csapásra felborul, amikor ráeszmélnek, hogy fiatalságuk mulandó. Az egyedülálló Olivia egykor középiskolában tanított, de elunta a dolgot, és a takarítást választotta hivatásául, míg nem talál valami kedvére való munkát. Nem így a barátnői, Christine, Franny és Jane sikeresek, gazdagok, ráadásul férjezettek. Nem elég, hogy Olivia állandó beszédtéma, mindenféle pasasokkal is össze akarják boronálni. Lassan azonban kiderül, a jó nevű divattervező, az írónő és a gazdag háziasszony élete sem fenékig tejfel.

Premier (HU): 2007.01.17.
Scott Caan
Scott Caan

2019.03.22 Attila G.

De miért?

Valljuk be őszintén, ez egy olyan film, amit értelmetlen volt elkészíteni. Bár az a baj, hogy filmnek is nehéz nevezni – maximum rossz vizsgafilmnek, ha ez lenne az adott rendező első alkotása (nem nézek utána, hogy így van-e) –, mert úgy igazából ne... Teljes kritika

2017.09.03 julisX

Hát nem is tudom, miként lehetne ezt a filmet igazán kifejező módon jellemezni. Alapvetően nem egy rossz film, bombabisztos castinggal, a történet viszont rettenetesen unalmas, amit néha ugyan megment egy-két aranyosabb poén.

2015.09.30 dosty

Kellemesen szórakoztam, de azt hiszem, már most kijelenthetem, nem ez volt életem legjobb filmélménye. Az alakítások egészen rendben voltak, de a sztori nálam egyszerűen felejthető volt, szinte semmi nem maradt meg a filmből.

A film összbevétele 18,2 millió dollár volt.Szerző: LionelMessi10

6,5 millió dollár volt a film költségvetése.Szerző: LionelMessi10