Karácsonyi lidércnyomás

The Nightmare Before Christmas

2015.05.03 Zsceeeka

Igazi Tim Burton-ös rajzfilm, karácsony környékén állandó program. Kissé hihetetlen, hogy 93-as, újabbnak tűnik. Vicces, jók a zenék, jellegzetes a hangulata, egyszóval tökéletes karácsonyi Tim Burton hangulat. :)

2015.02.16 Loborg

Az egyik legaranyosabb karácsonyi történet Tim Burton köntösbe bújtatva. Ünnepekkor kötelező darab.

2017.08.15 czigler.nora

Egyedi, magával ragadó atmoszférájú ez a mese, kedves szereplőkkel és tök jó dalokkal. Skeleton Jack nagyon cuki :) külön tetszik, hogy karácsonyi hangulatú. ünnepekkor tök jó megnézni

2018.01.25 Bob

Egyik alap animációs film. Látszik a karaktereken, hogy Tim Burton is a közelben volt :) Ajánlom mindenkinek, aki szereti a Halott menyasszony és az Frankenweenie filmeket.

2015.10.30 fcbnandi

Ezt a mesét mindenkinek meg kell néznie Karácsonykor, aki még nem látta. Nagyon jó hangulata van, de ezt már megszokhattuk Tim Burtontól. Szeretnék még több ilyen filmet.

2016.06.11 Mithrel

Ebben a filmben az a legjobb, hogy egy évben kétszer is megnézheti az ember anélkül, hogy furán néznének rá, halloweenkor és karácsonykor. Mondjuk egyedi grafikája, zenéje, stílusa, tehát 'timburtonsége' miatt meg a témaként szolgáló ünnepekkor is fu... Több

2016.05.21 Vadgazda

Tim Burton kivételesen jó báb filmje. Nekem kifejezetten tetszik ez a fajta megvalósítás és ahhoz képest mivel kellett dolgozniuk hatalmasat alkottak. A műfaj nagy kedvelőjévé tett és más kategóriába sorolja a bábjátékokat a szememben.

2015.07.11 moony5972

Nagy népszerűségnek örvend ez, a film, nem is hiába. Nagyon látványos, akció dús film, igazi mozi élmény, szenzációs effektekkel. Nagyon tetszett a film, látványos, izgalmas és többször nézős

2016.04.30 angel001

Zsenliás elgondolás kifordítani a karácsonyt a bugyrából, és valami egészen mást, egészen újat kihozni belőle. Jól sikerült az egész történet, gyerekeknek ilyesztő lehet, amíg nem értik meg.

2016.06.11 Mulds

Nekem ez a film kissé klisésnek tűnt. Nehezen emészthető volt a sztori és tele volt elcsépelt mondatokkal amit már kismilliószor hallhattunk. Persze ez csak egyéni vélemény.

2015.10.02 hawaiipizza

Örökzöld ünnepi musical.

2016.07.24 Igob1

Zseniális Tim Burton animációs mese ez. Talán az első kedvencem volt tőle. Érdekes világokat teremt szinte a semmiből. És ilyen ilyesztő világban is olyan meseszép romantikus filmeket tud megalkotni, hogy csak úgy leesik az állunk.

2017.12.13 nagysar

Régi, mégis zseniális, nem lehet nem imádni a karaktereket, mind Karácsonyvárosból, mind Halloweenből :) Annak mondjuk, aki rosszul van az ötpercenkénti zenés-éneklős jelenetektől, nem ajánlom, máskülönben felnőtt fejjel is élvezhető és visszaránt a gyerekkorba.

2015.11.03 Cptn_Cold

Ez oltárira sikeredett! Szerintem aranyos, szerethető film remek karakterekkel, és teljesen egyedi sztorival! Ritka az ha ennyire rendben van egy film minden tekintetben, de ez szerintem egy ilyen film lett. Nem is bántam meg, hogy megnéztem. Tégy te is így!