Kissé felhős

Partly Cloudy
Videók

2023.03.16 Informer2

A Kissé felhős egy 2009-ben bemutatott Pixar rövidfilm, amelyet Peter Sohn rendezett és Alan Barillaro volt a producere. A történet szerint az égi világban felhők készítik az állatokat a földi gyermekeknek. Az egyik felhő, Gusi épp egy veszélyes álla... Több

2019.07.21 Ms. Akárki

A legcukibb animációs rövidfilm amit az utóbbi időben láttam. Gólya hozza a gyereket...no meg az állatbébiket is:D Szegény gólyáknak milyen viszontagságokat kell átélniük némely állatka gyerkőcével az haláli... de nincs lehetetlen.

2018.03.07 kevelin

Annak ellenére hogy rövidfilm nagyon magával ragadó. Leginkább arról szól hogy sosem szabad feladni és egyszer minden jóra fordul. Gyerekeknek akár óvodában levetíthető lenne és akár oktató jelleggel is nézhetnék.

2015.03.31 Brigusz724

Youtube videón láttam, aranyos történet. És hiába a rövidsége, esküszöm a végéig nem tudtam mi lesz a befejezése, ami sajnos néhány mai filmről nem mondható el.

2016.04.30 angel001

Youtubon találzuk meg pár éve véletlenül. Kicsi fimnak annyira bejött, hogy azóta több száz alkalommal kellett megnéznünk, ezzel kelt, ezzel feküdt. Aranyos jól kidolgozott filmecske, de kicsit kezdem unni :D

2016.07.25 N.Béla

Nagyon aranyos rövidfilm. Jót nevetek rajta mindig amikor újranézem. Igazi szép történet és jelzi, hogy nem szabad feladni, akármilyen rossznak is tűnik minden. Kűzdeni kell. Az animáció is meseszép és a zene tökéletesen passzol a szereplőkhöz.

2015.03.01 dodmin

Egy édes rövidfilm a barátságról, a babákról és a felhőkről. Valamint arról,hogy sose add fel. Nekem nagyon tetszett és mindenkinek ajánlom, aki egy kis vidámságot szeretne a hétköznapjaiba.

2015.02.10 mneviki

aranyos... szép, egyedi mese :), mindenki nyugodtan szánjon rá öt percet, biztosan nem fogja megbánni.

2019.06.03 gyjudit

Nem ígér többet mint amit ad. Szívmelengető és bájos

2015.02.24 barbi

szep es nagyszeruuu erdemes meg neznii