Klondike

Két jó barát története és küzdelme a természettel, amikor a gyors meggazdagodás reményében a Yukonhoz érkeznek, hogy aranyat találjanak.

(csd)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2014 | Netflix (2023.06.08.)

1. évad (2014) - 6 epizód

Ian Hart
Tim Roth
Tim Roth
Sam Shepard
Sam Shepard

2024.02.18 Dorkateo

Látványos, de dramaturgiailag nagyon gyenge. Olyan logikátlanságok vannak a forgatókönyvben, hogy egy 10 éves gyerek is felröhögne rajta. Formailag megvolna minden eleme egy jó minisorozatnak, összességében mégsem áll meg a lábán. A végén már kínszen... Több

2016.08.17 papaja

Richard Madden miatt voltam nagyon kíváncsi a sorozatra, hogyan is alakít, mivel a Trónok Harca miatt az egyik kedvenc színészem lett. Azt kell, mondjam, hogy szerintem itt is zseniális, amit művel, nekem legalábbis nagyon tetszett. A sorozatnak megvan egyfajta nagyon egyedi hangulata, ami miatt már csak megéri nézni.

2015.03.09 zsfarkas

Nem fogott meg a film, gyenge alakítás. Vontatott. Látványilag viszont nem rossz.

2015.03.19 marklar

Van egy kis Jack London utó érzés a történetben, ami egyébként nagyon jól van megkonstruálva. A film dramaturgiailag szintén jól van felépítve, abszolút követhető, és ami még erőssége, az a képi világa. Tele van rengeteg jó felvétellel.