Az utolsó szerelmes levél

The Last Letter from Your Lover

2022.12.02 Idknw

A könyvet nem olvastam, így nincs összehasonlítási alapom, viszont tetszett, szép kis történet, azért 4 pont, mert a szereplők közt nem volt semmi kémiai , főleg az újságíró lány és a srác között.

2021.10.29 hp

Nem fogom bő lére fogni, ez amolyan közepes film volt, amiben egyébként lett volna fantázia, és a remek szereplőgárda is adott volt, de valahogy sovány és súlytalan lett a végeredmény. A forgatókönyv se elég feszes, se elég drámai nem volt, és az egé... Több

2021.10.03 dandelion1983

Többet vártam tőle, és nem a könyv miatt feltétlenül, bár azért elég merész húzásnak éreztem egy egész szálat kihagyni belőle. Emiatt kissé összecsapottnak éreztem az egészet, és nem tudtam igazán átélni a bemutatott szerelem mélységét sem. Nem rossz film, de ennél sokkal jobb romantikus filmek készültek már.

2021.10.29 Ms. Akárki

Jól indul, de számomra csalódás volt. Pedig az előzetes alapján többet vártam sajnos. Még a remek színészi játék sem tudta megmenteni az unalomtól.

2021.10.21 VvV

Szép szerelmes történet volt, ahol mesterien fonódott össze a múlt és a jelen.

2021.07.27 Anti007

Szerelem a maximumon

Szerelem. Mindenki átéli egyszer az életében az igazi nagybetűs szerelmet. Vagy ha még nem éltük át, akkor bízunk benne, hogy át fogjuk. Mert kell. Mindenkinek kell ez a csodálatos, simogató érzés. Az utolsó szerelmes levél picit segí... Teljes kritika

2021.10.28 Klauka89

Nagyon gyenge

Húú, egyest még nem adott senki. Nem szívesen vagyok én az első, de nem tudok elmenni amellett, hogy tudtam, hogy ez egy limonádé film lesz. De hogy ennyire? Nézhetetlen. Adtam neki esélyt, de nincs miért nézni. Rettentő kevés.

2021.09.01 szabmarc

Nem ereszteném bő lére, sajnos nincs is mit. Egy teljesen átlagos lávsztori átlagos színészi alakításokkal és képi világgal. Jobbra számítottam, nem igazán érezhető a főszereplők közti kémia (ami a romantikus filmkategóriában azt gondolom, elvárható lenne), valószínűleg ezért sem tudott lekötni.

2021.07.26 bonanno1222

Egész jó film, de semmi extra. Több romantikára és érzelemre számítottam, viszont a két főszereplő között annyira nincs kémia, hogy nem jön át egyszerűen. Mindazonáltal a forgatókönyv jó, és éppen ezért nézhető.

2021.10.30 HanGa

Az alapötlet érdekes volt, jól indult a film, de picit egyszerű volt a történet, nem volt benne kellő feszültség.

2021.07.25 googk

Egy újabb "olyan" film. Manapság már mintha gyártósoron jönnének. Egy laza szombat délutánra jó lehet.