L'ecsó

Ratatouille

2019.05.05 Norbert93

Annyira azért mégsem kiemelkedő mese, mint állítják, de mindenképpen az igényesebb darabok közé sorolnám. A történet kissé szokatlan és tökéletesen végigviszi a régi sablont, miszerint az álmaink megvalósítása nem csak rajtunk múlik, de túl lehet jut... Több

2016.09.16 puffancshercegnő

Nagyon aranyos mese, és jó, hogy a története egész egyedi, nem unalmas. SZerintem a lecsó egy nagyon alulértékelt mese, mert nem ismerik vagy szeretik annyian amennyire megérdemelné, mert vicces, jópofa története van kedves szereplőkkel.

2018.04.26 TomÁcs

Egy patkány főztjéből se ennék! Kicsit Stuart little kisegér. Olyan tipikus mese, van mondanivalója, fő gonosz, egy kis történet, meg romantikus szál.

2018.11.30 VvV

Nagyon vicces az alaptörténete és a karakterek is jók.

2017.07.31 Lonka

Aranyos mese volt a kis patkányról - miért nem egér? - aki főzni szeretni. Azért a gyerek ne nézze sokat, mert még ő is akar egy ilyen kis négylábút a végén.

2016.08.29 Szivárvány1

Aranyos, édes mese ez a Disney is ahogy megszokhattuk. Bár ezt a mesét inkább felnőtteknek ajánlanám. Egy gyereket nem biztos hogy lekötne ez a téma ilyen hosszan. Párizs nagyon szépen megrajzolták és a zenéket külön élvezet volt hallgatni.

2016.10.08 lolita13

Cuki mese ahol láthatjuk, hogy segítik ki egymást az egérrel és belel raktak egy szerelmi szálat is, ami szerintem feldobja az egész történetet.

2018.03.07 kevelin

A legkedvesebb mesefilmjeim közé tartozik. A patkány bizonyos értelemben olyan embert ábrázol, akinek a társadalmi el nem fogadás miatt nem bontakozhat ki. Nagyon szeretem Apróséf személyét , illetve külön öröm, hogy Párizsban játszódik a mese bár sokat nem látunk belőle.

2015.06.04 Dodi

Nagyon szórakoztató mese. Nem sablonos a történet, van mondanivalója és tanulságos is. A képivilág remek, jól kidolgozott, a karakterek pedig nagyon édesek!

2019.04.17 MidoD7

Szimplán tökéletes. Sőt az nem is kifejezés.Ezt a műremeket minden korosztálynak látnia kell legalább egyszer mert annyira időtálló és szórakoztató, hogy az valami hihetetlen. Szerintem simán az egyik legjobb a kategóriáján belül.

2018.03.31 Zsceeeka

Nagyon izgalmas, vicces és néhol kicsit elgondolkodtató rajzfilm lett ez. Felnőtteknek és gyermekeknek egyaránt jó szórakozást nyújt, igazi családi film.

2018.03.18 hackerjulcsi

Nagyon édes mesefilm. A gasztronómia, a barátság, az ízek és emlékek nosztalgikus hangulata lengi be a filmet. Megmutatja, hogy még egy zsémbes kritikusnak is gyakran erősebbek az érzelmei, mint a szabályok. :)

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon jó mese. Imádom. Édes történet a kitartásról, a szerelemről és az étel iránti szeretetről, akárhonnan is jön valaki. Bárkiből lehet bármi, ha eléggé kűzd érte és szeretné. Remy meséjének szerintem ez a tanulsága. Az animáció pedig gyönyörű.

2016.07.24 Leilani

Nagyon aranyos animáció, a karakterek imádnivalók, szerethetők. A történet nagyon izgalmas, eseménydús. Nagyon ajánlom minden korosztály számára. Többször is megnézhető mese.