Barry Seal: A beszállító

American Made

2024.04.09 Tomipapi

Egy vidám estét töltöttem ezzel a filmmel. A poénok lazára vették a filmet. De ahogy a biznisznek is egyszer vége szakad, a film is véget ért. :( Sok mindent nem érdemes beszélni a történetről, egyszerűen élvezni kell a lendületét, és kész. Valahol a Fegyvernepper kategóriába sorolható. Szerintem nézzétek meg!

2017.10.05 Berto49

Az ajándékba kapott mozijegy utalványt váltottam be erre a filmre, KÖSZÖNÖM! A manapság szinte obligát „igaz történet alapján” felirat adja tudtul, hogy amit látni fogunk, az a valóságban is megtörtént. Csakhogy egészen másként! Barry Sealnek a való... Több

Akciódús,pörgös,igazán nézhető film,ami nem hagy unatkozni minket.Tom Cruise itt is elviszi a produkciót,ezzel megmutatva zsenialitását.

2017.09.27 HE7EDIK

Totálisan átlagos film, nincs olyan jelenet, amit máshol már ne láttunk volna....kábszercsempészet, CIA, dugás, jópofáskodás, pénz, ecetere cetere ecetere. Azt se értem, egy mára teljesen elfeledett valakiről mi értelme volt filmet forgatni. Fegyvernepper ehhez képest zseniális alkotás. Amúgy a vége annak tényleg az..

2017.10.04 indingo

Nem volt rossz, de valahogy többet vártam a filmtől. Kicsit utána is olvastam a dolognak, amiből kiderült, hogy sok minden fikció volt a filmben és nem is úgy történtek a dolgok ahogy.

2017.10.07 ArpiHajdu és Réci

Kellemesen meglepett

Akárhogy is nézem, számomra ez a film egy óriási meglepetés volt, természetesen pozitív értelemben. Kicsit a Wall Street farkasára, kicsit a Kapj el, a tudsz! című filmekre emlékeztetett, talán nem is ok nélkül: Scorsese mozijának óriási sikere újra ... Teljes kritika

2018.02.15 Deku

Végre volt valami ami másabb hatást ért el mint az átlag filmek. Ez pedig fantasztikus élményt adott, az ilyen filmekért élek-halok. Szinte én is benne játszottam a karakterekkel együtt. Egyszerre van mondanivalója és rabolja el a nézőt testestül és lelkestül.

2018.02.28 Diesel

Kiváló alkotás lett. Kimondottan tetszett, hogy egy igaz történetet és egy valós hús vér ember történetét ismerhettük meg. Nem gondoltam volna de nekem teljes mértékben elnyerte a tetszésem. Tom Cruise teljesen átszellemülten és hitelesen alakította ... Több

2017.12.05 Orosz István

Jó film volt. Néhol kicsit vontatott, de attól függetlenül érdekes, nem bántam meg egyáltalán, hogy elmentem rá. Volt benne humor is egy kevés, de van benne bőven tanulság.

2023.07.28 Bafam

Vicces és fordulatos

Vicces és fordulatos film, amilyet csak az élet írhat. Az USA-ban bármi megtörténhet, még akár ez is, amit ez a film bemutat. Csal ámultam és bámultam, de azért tetszett.

2018.08.12 erahurka

Az év meglepetése volt számomra egy iszonyú laza Tom Cruise-zal és egy pörgős, akciódús és érdekes sztorival, ami ráadásul igaz történéseken alapul. Abszolút nem értem a fanyalgókat, ez egy kifejezetten jó popcorn mozi.

2019.08.14 Szilonka

A hangulata tetszett a filmnek, de még úgy vártam hogy többet is megtudjunk Barryről, mi játszódott a fejében milyen gondolatai voltak.

2019.07.20 Ms. Akárki

Tom Cruise sem a régi már sajnos. Ritka gyenge alkotás lett és ő sem igen erőltette meg magát ahogy látszik. Egyszernézős tipikus akciófilm ahogy persze a jó győz és elég egyszerűen... sokszor unalmas volt a sok pifff pufff történet nélkül sajnos. Kellett volna valami kis csavar.

2018.01.15 BoBamburg

Pörgős, akciódús, látványos. Minden megvan benne ami egy szórakoztató filmhez kell. Bizonyára sok minden változtatva lett eredeti történethez képest. Ahogy utánna olvastam úgy tűnt volt amit kihagytak és volt amit plusszba beletettek, de nekem bejött a film.