Fehér éjszakák

Midsommar

2023.07.16 tillj

Szédületes élmény

Az elején megjelenő érzés, miszerint valahol máshol (nagyjából bárhol) kellene inkább lenni - elviselhetetlenné erősödik a végére...

2020.04.03 Laszlo Szabo Nézhetetlen

Beteg.

2020.06.04 Bri1986 Nézhetetlen

Normálisak vagytok, emberek?

Mert akinek ez tetszett, az nem teljesen normalis. Sőt, semennyire. Annak hatására néztem meg, hogy voltak kommentelők, akik azt írták,,akinek nem tetszik, az nem érti. Mit lehet ezen érteni? Ez egy elmebeteg f*szság, semmi logika nincs benne. Ez egy kultúra? Aki ezt kitalálta és megálmodta, az sem normális. Nem szívesen lennék vele egy légtérben, a beteg állatjával. Semmi, de semmi értelme nem volt, csak annyi, hogy ez a beteg f*sz kiélje a beteg hajlamait, ahol teljesen feleslegesen rituális módon, egy kultúrára fogva embereket ölnek. Hozzáteszem, sokkolt, és a hatása alatt vagyok még most is, de nem azért, mert jó volt, hanem azért, mert nem tudom, hogy egy normális ember agyából hogy születik ilyen beteg dolog. Az Anyám című filmen is kiakadtam, de abban láttam valami rációt, eljutott, hogy mire is gondolhatott a rendező. De ez? Kritikán aluli, elmebeteg, és nincs olyan ocsmány szó, amivel ezt ki tudnám fejezni. Mindenesetre a rendezőnek javaslom a zárt osztályt vagy ennél sokkal rosszabbat, amit inkább nem is írok le.

2020.05.31 Freemoney

Aki ezt a filmet csinálta, az jobban be volt tépve, mint szereplők a filmben. Nagyon brutál pszicho horror, és szigorúan 18+, vagy inkább hagyjátok ki.

2019.07.27 Benec

Elvont horror

Aki szereti az elvont horrorokat, annak mindenképpen ajánlom. Erősen érződik a thriller hatás benne. Sok a gore jelenet.

2020.05.31 andrasspissak Nézhetetlen

Fehér éjszakák

Borzalmas, senkinek sem ajánlom. Inkább a Barátok közt.