Angyalok gyilkosa

Angyalok gyilkosa

Mindcage
Aiden Turner

Jake Doyle (Martin Lawrence) és Mary Kelly (Melissa Roxburgh) nyomozók egy bebörtönzött sorozatgyilkos segítségét kérik. A férfit mindenki csak úgy ismeri, hogy a Művész (John Malkovich). Úgy tűnik azonban, hogy valaki utánozni kezdte a Művészt, és miközben Mary nyomokat keres a gyilkos… Több

Rendező: Mauro Borrelli
Forgatókönyvíró: Reggie Keyohara III
Premier (HU): 2023.01.19.
Forgalmazó: Vertigo

2023.12.10 Anikó404234

Mikor készült ez? Tisztára A bárányok hallgatnak koppintása, néhol még a zene is egyezik.

2023.01.31 Eastern79

a nap véleménye

Rosszul sikerült nyomozás

Tipikus „kiégett, ballonkabátos, kávévedelő szuperzsaru nyomoz a sorozatgyilkos után, aki megölte a társát, és kap egy új társat, akivel nem kedvelik egymást, de a végére igen, és lesz egy közhelyes csavar is” sztori borzalmas alakításokkal. Nem is értem, Malkovich hogy adhatta ehhez a nevét. Nézhetetlen.

2023.01.23 Zsuzsanna395645

Unalom a köbön

Hol bukott el ez a film? A forgatókönyvön és a sztorin. Unalmas, sablonos, és a főszereplők játéka rémes, kivéve természetesen Malkovichot. A többiek? Martin Lawrence? Ez valami vicc?

2023.04.29 aliasteáscsésze Nézhetetlen

Nagy rakás

Szánalmas plágium. Azon kívül, hogy már a forgatókönyv kihozza az emberből a dühöt, még rátesz egy lapáttal a női főszereplő idegesítő ripacskodása.

2023.01.27 justynaw

"Elég jó" paródiája a Hetediknek, főként ha azt nézem, hogy Martin Lawrence-t egy komoly szerepbe ültették. Sajnálom, de ezt a filmet én nem tudtam komolyan venni, de még így is némi jószándékkal adtam rá három csillagot.

A film 28 655 307 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 13 576 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

John Malkovich és Martin Lawrence még azelőtt kezdték szórakoztatóipari karrierjüket Hollywoodban, hogy színésztársuk, Melissa Roxburgh megszületett volna.Szerző: csd

Hogy felkészüljön a traumatizált, tapasztalt nyomozó szerepére, Martin Lawrence súlyt szedett fel, színészedzővel dolgozott együtt, és a method acting technikát alkalmazta.Szerző: csd

Az Angyalok gyilkosa mellett Mauro Borrelli rendező és Robert Knepper színész együtt dolgozott a WarHunt (2022) című filmen.Szerző: csd

Mauro Borrelli rendezőt eleinte meglepte, hogy egy producer azt javasolta, hogy Martin Lawrence komikust szerepeltesse ebben a filmben. Amikor azonban Borrelli találkozott Lawrence-szel, megtetszett neki Lawrence hangja.Szerző: csd

Víkend
2015