Szereplők

Ország: Magyarország
Premier: 2019

2024.03.24 Se3.14

Gagyi

Ez olyan szinten pocsék, hogy arra nincsenek is szavak. És akkor most az olyan nyilvánvaló ostobaságokról nem is beszélek, hogy egy „sztárügyvéd” nem egyből a rendőrséghez fordul, amikor otthagynak nála egy gyereket; egy óvodába csak úgy elkezdhet járni rendszeresen egy gyerek, mindenféle beiratkozás nélkül... Erőltetett, izzadságszagú poénok; röhejes dialógusok; primitív karakterek. A tizenharmadik rész után egyszerűen nem voltam kíváncsi a tizennegyedikre.

2019.11.16 indingo

Földes Esztertől és Kovács Patríciától feláll a hátamon szőr, de a férfi színészek sokat kompenzálnak és a kis szőke "anyátlan" kisfiú is nagyon cuki. A történet picit egyszerű, bár van benne pár ütős poén.

2020.01.31 Szilonka

Nagyon példa mutató sorozat. Főként a nők készítenek ki benne. Van aki megcsalja a párját, a másik elhagyja a gyerekeit.

2020.02.28 Lonka

A jobb magyar sorik egyike. A Danikát alakító kis srác zseniális. A története egész jó.

2019.11.20 TomÁcs

Helyes és könnyed magyar sorozat, jó színészekkel. Nekem a karakterek is tetszenek, főleg Iván tudott azonosulni a szerepével.