A szerencse forgandó

Mississippi Grind

2019.07.16 flash88

Ha bírod a road-movie-kat, ezt szerintem nem érdemes kihagyni. Este kanapéról a legjobb program, amit erre a hétre választottam. :)

2016.02.14 Ragemarci

Előre szólok, hogy ez a film nem a pókeresekről, hanem a szerencsejátékosokról szól. Igaz besorolja a szerencsejátékok közé ami itt indokolt is, hisz ha ezerszer meghallgatsz egy oktató cd-t attól még nem lesz pókertudásod. Ugyanis a tudás és a hossz... Több

2016.05.13 deneslau

Nem egy nagy film, nem jött át egyáltalán, nulla mondanivaló, nulla jelenetek és sztori, a színészek gyengék, nem jó a dramaturgia, mert nem épülnek egymásra a jelenetek, kiszámítható, lapos , unalmas. Amatőr munka.

2016.05.25 tamas84

Az elmúlt évek szerencsejátékos filmjeinek királya. Rendkívül szórakoztató mozi!

2016.02.08 RobThe10

Nem tudtam milyen filmet fogok kapni, de Ryan Reynolds-ban bíztam, és nem hiába. Nagyon jó film volt.. Tipikus esti filmnek tökéletes, ezt biztosan állíthatom mert én is akkor néztem! Az üzenete nem új, de mégis más megvilágításban adja át a film.

2016.03.07 RókaÚr

Jópofa kis buddy-movie, jóféle humorral fűszerezve. Nem igazán tudtam, mit fogok nézni, amikor elkezdtem, de örülök, hogy ezt választottam.

2016.07.18 dosty

Furcsa stílusa van a filmnek, és megértem ha ez valakinek nem jön be. Beszélhetnénk arról is, hogy semmit nem tesz hozzá a sok más hasonló filmhez, de mégis igen élvezhető. És én ezt értékelem.

2016.01.16 Simlis

Abszolút élvezhető film, főszereplőink pedig jó színészek.Szerencsejátékosok világa, minden bajukkal, örömükkel. Szeretem az ilyen feltankolunk és megyünk amerre látunk típusú filmeket. Ryan Reynolds pedig külön dícséretet érdemel, mert egyre többféle műfajban láthatjuk és szerintem mindig hozza a színvonalat.