Nagyfiúk 2

Grown Ups 2

2024.04.28 Kanócpapa

A történet nagyon-nagyon gagyi, de a poénok jók voltak. Egy könnyed esti film, ha csak lazulni akar az emberfia.

2021.09.30 Laca//Ho/rr/oR//

Láttam már jobbat, de sokkal rosszabbat is a generációnk humorzsákjaitól

Az első részben a története jobb volt, mert szerintem ebben a részben igazából semmilyen alaptörténetről nem beszélhetünk, a cselekményben csak a baromkodás megy. Viszont a második részben jobb és viccesebb jelenetekkel tűzdelték a nézőket. Általában ezekben a fajta vígjátékokban, amik nem sok eredeti, kidolgozott cselekménnyel lettek megáldva, pusztán a szórakozás van a főszerepben, vagy tetszik, vagy komor arccal áll fel a néző. Én bevallom, jókat nevettem rajta, és ki is tudtam kapcsolni. Jó, színes, egyéni karakterek, és a mellékszereplők is nagyon jól illetek most is bele. Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock és David Spade öreg motorosok már ebben a szakmában, de még mindig mosolyt csalnak a néző arcára. Sosem volt egyszerű egy jól összetett vígjátékot elkészíteni, és minden színésznek megvan a maga jó és rossz filmje, de itt szerintem jó csapatot alkottak, és egy jó kis családi vígjátékot kaphattunk tőlük.

2017.07.16 indingo

Az első rész azért jobban tetszett, ez igazából semmiről se szólt és annyira humorosnak sem találtam. Jó volt Milo Ventimigliát látni a filmben.

2023.01.03 JRD

Semmi extra, semmi plusz, csak hülyéskedés minden mennyiségben. Egy agypukkasztó nap után pont ilyet írt fel nekem a doki. Így aztán jól szórakozom a sok marhaságon. Még akkor is, hogy a második rész közel sem lett olyan, mit az első. De azért nem cs... Több

2017.12.10 Deku

Ebbe a filmbe elkelt volna egy kis figyelemfelkeltő motívum ami nagyon hiányoltam. Igazán sajnálatos érte mivel nagy hévvel vágtam bele a megnézésébe. Azért akadtak jó poénok.

2016.05.28 Orosz István

Nekem sokkal jobban tetszett mint az első rész, itt aztán vannak elég érdekes karakterek beszólások. Egyik kedvencem: mivaaaan. A végén a verekedéses jelenet is nagyon vicces igazi Adam Sandler film, na persze ez nem csak az ő érdeme de akkor is.

2019.05.31 HE7EDIK

Dennis Dugan valaha olyan filmeket csinált, mint mondjuk a Beverly Hills-i nindzsa...nem tudom mi történt a palival, de mindent megtett azért, hogy szép lassan kinyírja saját karrierjét, ez a förtelem pedig az utolsó szög volt a koporsójába. Pedig va... Több

2019.07.25 Ms. Akárki

Majdnem nézhetetlen lett sajnos. Pedig az első rész kellemes meglepetés volt. A színészgárda kitett magáért de normális történet és cselekmény nélkül ez kevés sajnos. Adam Sandler legalább adta a formáját.

2020.03.27 Norbert93

Ez a film kb. semmiről sem szól, se füle-se farka az egésznek. Nagyjából a teljes játékideje arra megy el, hogy dobálja az idétlen és alpári poénokat, amivel annyi a baj, hogy alapjában véve nem viccesek vagy már régen nem viccesek, mert hallottuk/láttuk őket ezerszer.

2018.12.03 harnas1207 Nézhetetlen

Lehet csak Adam Sandler immúnis vagyok, de ezen nem tudtam nevetni, sőt egyszerűen zavart az idióta erőltetett bohóckodás.

2018.07.24 Norbi

A film hozta nekem a folytatást, és nem lettek kevesebbek/rosszabbak a humoros jelenetek. Adam Sandler hozta a maga jól megszokott formáját, igazán jó folytatás.

2020.08.22 stevepisti

Jó kis film!

Szerintem nagyon jó vígjáték, az előző részhez képest talán csak egy picivel lett gyengébb. Lennyék leköltöznek vidékre a szülővárosába, sok új szereplő jön a képbe ami miatt én egy picit zsúfoltnak éreztem a társaságot. De ettől függetlenül itt is jók a poénok , aminek nagyrészét a mindennapi életük kreálja ,a nagyra nőtt fiúk ökörködése töretlen. Salma Hayek még mindig nagyon jól néz ki! A rivalizálás az egyetemista fiúkkal jó ötlet volt, a végén az összecsapás poénos , nekem tetszett.

2019.03.20 Timcsi

Jó volt újra belecsöppenni a baráti társaság nem túl szürke hétköznapjaiba.

2019.05.23 Di Canio

Az első rész jobban tetszik de azért ez se rossz.