Fapofa

Fapofa

Numb

Hudson Milbank forgatókönyvíró személyiségzavarban szenved. Mivel emiatt idegenként éli meg saját életét, krónikus depressziója is van. Hudson magányosan él, utálja az anyját, és a gondolatai gyakran forognak az apja halála körül. Egész nap a golfcsatornát nézi, a külvilággal és az emberekkel való kapcsolata szinte a nullával egyenlő, hacsak nem számítjuk a bolti lopásokat, amivel az adrenalinszintjét próbálja növelni. Az írótársa is sikertelenül próbálja visszazökkenteni a régi kerékvágásba. Hudson élete üres és eseménytelen, egészen addig, amíg meg nem pillantja a csinos Sarah-t.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2008.11.15.

2023.11.01 Alex403281

Szeretem ezt a filmet. Vannak benne teljesen reális elemek. Nagyon tetszik, amikor hirtelen kimondja Hudson, hogy házasodjanak össze. A játszadozásnak semmi értelme. Dönteni kell. Vagy egymás mellett, elfogadva, hogy Hudson állapota így marad, vagy n... Több

2018.12.15 mamiéstöti2

Matthew Perry ebben a filmben nagyon jól játszik. A történet sem rossz, de egy kicsit nekem unalmas volt.

2016.11.01 Toncsi

Perry nem egy olyan nagy színész, de ez a szerep igazán azzá teszi, nagyon jól áll neki. Lynn Collins szimpi volt, és nagyon jól működtek együtt Perryvel. Ügyes kis film volt, szórakoztatónak tartottam.

2016.05.05 DarkLion

Nagyon jó kis film arról, amikor elidegenedik az ember a saját lelkétől. A forgatókönyvíró nagyon jó munkát végzett, jó kis történetet kanyarított arról milyen is az, ha elvesznek az érzések. Matthew Perry a tudása legjavát adja, és azt pedig nagyon jól.

2015.04.20 Bobby8989

Jól állnak Matthew Perrynek ezek a drámai szerepek is, kár, hogy kevés filmszerephez jut mostanság. Aki szereti a kicsit lehangolóbb, kicsit "üres" filmeket, annak ajánlom.