A menedék 2.

Ostwind 2

2017.12.23 Deku

Összetettségében nem ismer vetélytársat, tele volt a film érzelmekkel. Minden megvolt ebben a filmben amire vágytam. Rendben volt a látvány is és a történet is. Egyik sem ment a másik kárára ami nagy szó.

2017.04.25 Engler Attila

Nekem az első része is meglepetést okozott. Rendkívül igényesen elkészített jó film. Többet ér ezer Hollywood-i produkciónál.

2017.07.03 miklosvaridori

Én nem az első résszel, hanem ezzel a másodikkal kezdtem egészen véletlenül...Nekem tetszett még ha voltak is benne logikátlan, abszurd, meseszerű elemek...

Zsenik voltak akik ezt a filmet,, ezeket a filmeket készítették!!!

2016.02.21 julisX

Egyet értek az előttem szólóval. Az első rész nagyon kellemes emlékeket hagyott bennem, de most csak azt kívánom, nehogy elkészítsék a harmadikat, mert ez is elég nagy rombolást végzett. Egy fontos dolog: ilyen katasztrófális filmzenét már nagyon rég hallottam.

2016.03.04 lexlutor

A forgatókönyv, a dialógusok és úgy általában az egész teljesen ad hoc, logikátlan és rossz, ahogy van. Rendben, az operatőri munka szép, de hát azért valami tartalommal is illett volna feltölteni.

2017.03.11 Nikii Felhősi

Nagyon jo film,imadom!A masodik resze viszi a palmat!!Mar nagyon varom a folytatast!!Nagyon ott van!!