A zászlónk halált jelent

Our Flag Means Death

2024.04.26 Török389133

Én nem jöttem rá, hogy mitől olyan jó ez a sorozat. Számomra alig volt vicces, nagyon unalmas az egész.

2022.05.21 CsakPozitívan

Az úriember-kalóz

Ha valaki azt hitte volna, hogy A Karib-tenger kalózain túl már nem készülnek minőségi kalózfilmek, A zászlónk halált jelent parodisztikus kalózsorozata most rácáfol erre a tévhitre. David Jenkins HBO Maxra készített szériája alapvető elemeiben figur... Teljes kritika

2024.03.06 Kanócpapa

Az első évadot sikerült eddig megnéznem. Az elején egy kissé nehezen indult a történet, néha idegesítőnek találtam (főleg) a főszereplőt, de aztán 3-4 résztől kezdve érthetetlen módon megkedveltem őket, és már nagyon várom a folytatást. Belepillantottam a következő évadba, és talán jóval mozgalmasabb lesz! :D

2022.03.09 pepetherock

Rhys Darby mindig is vicces volt, mióta először láttam őt. És sok más vicces színész is felbukkan az egész filmben, úgyhogy jót fogtok nevetni :-) Viszont az írás nem olyan következetesen vicces, mint a "What We Do In The Shadows" (aminek Taika Waititi is az alkotója).

2022.12.06 mamorosmalna

A meleg kalózos sorozat

Amint tudtam, megnéztem. Zseniális! Imádom. A humort nagyon adtam, innen is köszönjük Taika Waititinek! :-D Rhys Darby-t nagyon szerettem Stede Bonnet szerepében, kedvencem. Schnell Ádám (állandó szinkronhangja) nélkül nem tudtam volna elképzelni a karaktert. Külön kiemelném a mellékszereplők kidolgozását. Érdekes volt részleteket látni az ő kis élettörténetükből is. Élvezhető, vicces és szerethető sorozat, mindenkinek ajánlom. ❤️

2022.03.05 Zsolt

Az első 2 epizód tisztességes volt, valamennyire viccesek voltak, és tetszettek a karakterek és az őrültségek, de nehezen tudtam megszokni. A 3. epizód azonban tényleg átjön, és abszolút imádtam.