Phillips kapitány

Captain Phillips

2017.01.13 Gigi

Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de engem nem tudott megfogni ez a történet. Annak ellenére, hogy Tom Hanks most is zseniálisat alakított, imádom a filmjeit. Mégis, valami miatt engem nem sikerült megvennie a filmnek. Lehet, hogy érdemes l... Több

2018.04.02 Insomnus

Kicsit szárazra és uncsira sikeredett a film, pedig az alapjául szolgáló igaz történet miatt sokkal jobb is lehetne az egész! Tom Hanks persze hozza a kötelezőt, de valahogy enervált amit csinál. Értékelésünk: 5/10 pont.

2016.10.16 hell.l

Ez egy nagyszerű történet, napjaink nagy problémája az afrikai kalózkodás van a középpontban. Nagyszerűen mutatja be a film mindkét fél indíttatását és küzdeni akarását.

2016.08.04 VFTS

A filmben végig meg van a feszültség. Ennek ellenére az egyszer nézhető kategóriába tartozik a film, de egyszer megéri megnézni. Tom Hanks ismét zseniálisat alakít.

2018.07.11 pj19

Izgalmas film, megtörtént esemény alapján. Tom Hanks most is zseniális alakítást nyújt. Feszült légkör egy emberrablókkal egy hajón!Nézzétek meg bátran, én csak ajánlani tudom mindenkinek!

2015.02.13 Loborg

Tom Hanks vegre ujra egy jo filmben. A tortenet remek, vegig izgalmas, az alakitasok, foleg Hankse jok. Megeri raszanni az idot.

2016.08.31 Bob

Nagyon jól sikerült film, mint ahogy ezt Tom Hanks-től megszokhattuk. :)

2018.11.14 Deniel

Tom Hanks-el mindig elfogult vagyok, ezért minden filmjében a pozitívat látom, legalább is ami a személyét illeti, mert itt is, mint ahogyan máskor is, kifogástalan alakítást nyújt, lehetetlen belekötni. A téma egy megtörtént esetet dolgoz fel, ami k... Több

2015.07.24 szd91

Nem szeretem az ilyen filmeket annyira hogy nekiüljek, hogy de jó én most megnézem a Phillips kapitányt. Viszont múltkor ment a tvben és ottragadtam. Jó volt, drámai és szinte azt éreztem hogy ott vagyok. Tom Hanks még mindig zseniális.

2015.05.22 Laci000

Végre egy olyan téma, amit még nem vittek filmvászonra vagy százszor! Nagyon érdekes és elgondolkodtató a történet, izgalmas az egész rendezés, remek színészekkel, habár Tom Hanks-től ezt is vártam!

2018.07.07 oneminute

Tom újabb nagyszerű alakítása. A történet igaz elemeken alapul, s fordulatokkal teli. Nagyon szeretem a filmjeit.

2017.05.29 Zoer8993

Nagyon remekül adta vissza a történetet amit ez a dolog megkövetelt tőle. Szeretem az igaz történeteket és ez is olyan ami méltó arra, hogy megnézze az ember. Izgalmas és belevaló film.

2015.05.01 Vitya

Tom Hanks nem tartozik a kedvenceim koze, de ennek ellenere ez a film bejon, tetszett, mert izgalmas es valoban porgos, egy percig sem unalmas.

2015.04.22 Mate

Nagyon szépen felvett, hátborzongatóan valóságos történet. Tom Hanks zseniális (mint mindig), az utolsó néhány perc nézése közben megkockáztatom, hogy nem dobogott a szívem.