Phillips kapitány

Captain Phillips

2016.04.30 mrfaktor

Ezért szeretem a filmeket, mert olyan emberi sorsokkal tud minket megismertetni, amivel semmi más. Phillips kapitány igaz története is tanulságos, tiszteletreméltó minden ember számára. Teljesen a helyébe tudtam magam képzelni, milyen kiszolgáltatott lehetett az emberrablók kezében. A zseniális Paul Greengrasstól.

2015.10.07 AE1205SB

Húúú mekkora csalódás...Nagyon unalmas, abszolút nem realisztikus, hatásvadász film stb. Tom Hanks próbálkozott, de ez kevés volt... Sokkal többet vártam!

2015.07.11 moony5972

Többet vártam. Sajnos lehet én raktam magasra a mércét ezért is kellett negatívan csalódjak. Egy ilyen filmet sokkal jobban is ki lehetett volna dolgozni. Azonban nem tették és nem is tetszett.

2016.07.01 veress75

Nagyon jó film, végig érdekes, izgalmas és feszülten figyelhetjük a történet alakulását. Annak külön örültem, hogy Tom Hanks játszik, mert benne még sohasem csalódtam, az egyik legjobb színész Hollywood-ból.

2015.06.16 cunci

Egy kicsit idegesítő film volt számomra. A valóságban nem is ilyen az egész. Volt még egy pár olyan dolog amit, nem tudtam mire vélni. Pl:a kalózok nagyon könnyelműen viselkedtek egy ilyen helyzetben, unalmas és hiteltelen volt így. A színészi játéko... Több

2017.03.24 georgri

Szeretem a megtörtént eseményeken alapuló filmeket, a Phillips kapitány pedig ezen túlmenően a története alapján is bevonzott a moziba. Nagyon izgalmas.

2015.05.23 inemeth

Izgalmas film, amiben a két kapitány összjátéka, ellentéte adja a legerősebb jeleneteket, hisz bennük két világ csap össze, az amerikai és az afrikai. Nagyon tetszett.

2015.06.16 Miss Rika

Szinte meglepő, hogy valami új dolgot tudtak mutatni ami érdekes ugyanakkor szórakoztató. Izgalmas jelenetekkel volt tele így unatkozásra időt se hagyott. Tom Hanks pedig itt is csúcs formáját láthattuk.

2015.10.29 krysn95

Izgalmas, feszült...de csak egyszer nézhető..és nem azért mert nem jó, hanem mert még egyzser már nem tudsz izgulni rajta szerintem..Tom Hanks neve garancia a minőségre és ez most is így van. Ha nem láttad még akkor menj neki..izgis

2015.06.11 veszi.peter

Tom Hanks-nak régebben rengeteg jó filmje volt, manapság már kicsit háttérbe szhorult sajnos. De ez a filmjre újra reményt adott, hogy tud ő még jó filmben szerepelni. Mindenkinek ajánlom, remek alakítások, és egy jó kis sztori.

2015.11.18 Regi82

Érdekes a film témája csak néhol már nagyon elhúzták a jeleneteket és a vége már egyszerűen unalmas volt. Tom Hanks remekül alakít! Az orvos hölgy mondjuk elég rideg és idegesítő karakter volt,ő nem tetszett.

2015.06.23 Newyqrk

nem értettem mivel akarják kitölteni a film idejét de végül cska sikerült. Érdekes bemutatása pár dolognak érdemes megnézni DE ink egyedül ajánlom. NŐVEL semmiképp....

2015.11.23 Beniko

Egy igazán izgalmas filmről beszélünk és az, hogy valóság az alapja, csak növeli az értékét. Aki szereti Tom Hankst, az semmiképpen se hagyja ki ezt a filmet.

2015.03.30 dubzsu

Lebilincselő, intenzív akciódráma. Hanks tökéletesen mutatja be azokat az érzelmi hullámokat, amiken keresztülmegy.