Pili

Pili

2018.11.09 jazzy

Lenyűgöző film, ez a nő tényleg erőn felül mindent próbál megtenni, hogy a gyerekeinek jobb életet biztosítson. Nem egyszerű a helyzete, innen nézve elég nehéz megérteni a világot, amelyben él. De talán pont ez teszi olyan érdekessé a filmet, egy szá... Több

2017.06.02 cody0507

Oké, ez a film számomra annyira borús és kilátástalan, nyomasztó volt, hogy csupán több részletben tudtam megnézni. Elképesztően erős idegek kellenek hozzá, alaposan rá kell hangolódni. De szerintem megéri, mert nagyon sok mindent tud ugyanakkor adni.

2018.08.13 neyto

Így utólag belegondolva nem feltétlenül érzem azt, hogy egy ilyen filmélményre lett volna szükségem. De összességében egészen egyedi a maga nemében ez az alkotás. Nem egy könnyű falat, de végül is eléggé hiánycikk manapság az ilyen film.

2017.07.13 dakod

Hiánypótlónak érzem a filmet, mert annyira távol áll tőlünk az éhezés és a nyomor, hogy sokszor bele se gondolunk, milyen körülmények közt élnek tőlünk távoli országokban. Nem olyan filmmel van dolgunk, amit kikapcsolódásként keres az ember, de kordokumentumként szerintem akár tanórákon is felhasználható.