Richard búcsút mond

The Professor

2022.06.20 Svetlana Nézhetetlen

Gusztustalan, homokos identitású, értelmetlen film! Arról szól, amikor az embernek már minden mindegy! Egy jó film attól jó, hogy építő jellegű, ez pusztító tehát bűnrossz! +18 karikát érdemelne, a meleg orális jelenet miatt, mert attól tartok félreviszi a fiatalságot!

2020.04.13 Syracuse

Az ilyen filmek menthetik meg Depp karrierjét, nem A Karib-tenger kalózai kismilliomodik installációja. Nem mondom, hogy azt nem szeretem, az első három rész kimondottan jó, viszont Jack Sparrow karaktere önmaga paródiája lett, és sajnos nagyon rá is... Több

2020.02.09 stomachh

Drama, erosen vigjateki elemekkel tuzdelve. Szomoru az alap, a talalas konnyu es jo hangulatu. Jol all a filmnek, hogy nem hosszu, es szepen adagolja az elgondolkodtato bolcs tanacsokat. Jo film.

2022.06.19 acura steve Nézhetetlen

Hát, nem vagyunk egyformák, van akinek beveszi a gyomra. :D

2019.12.20 Gecei

Kellemes csalódás

Azt hinné az ember, hogy egy újabb unalmas vontatott dráma fog jönni, de nem. Nagyon kellemes a film hangulata, a színészek is jól játszanak, poénok is akadnak és ami a lényeg, hogy vannak mély és elgondolkoztató bölcseletei a történetnek. Rövid és tömör ami még jobbá teszi ezt az alkotást. Szerintem 5*

2022.01.18 Péter Fazekas

Most néztem! Hatalmas film!

2019.12.20 Bakó Zoltán

Remek vígjáték, Depp visszatért!