Körök

Zach Roerig
Zach Roerig
Vincent D'Onofrio
Matilda Anna Ingrid Lutz

A történet szerint egy fiatal nő, Julia élete egy csapásra szörnyű fordulatot vesz, miután barátja belecsöppen egy sötét szubkultúrába. Miután megnyit egy emailt, melynek tartalmát sosem lett volna szabad látnia, Julia feláldozza magát, hogy megmentse fiúját, csakhogy életének utolsó hét napjában… Több

Premier (HU): 2017.02.02.

2022.07.08 Interfectorem Sabnock

Szegeljük már le azt a fránya kútfedelet!

Természet feletti horror? Én inkább természetellenesnek mondanám. Gore Verbinski 2002-es filmje nem volt semmi. Újszerű, meghökkentő és dramaturgiailag is permanensen dermesztő. A második rész egy nagy nulla volt, ott szinte mindent elrontottak, amit... Teljes kritika

2020.10.14 Ildikó Bacskai

Túl sokszor ellőtt patron

Jó hát egyszer meg lehet nézni, de nekem ez túlzás már agyon facsart sztori, közepes színészi játék, jellegtelen zenék. Viszont vannak benne szép képi megoldások és jelmezek, emiatt egy estét ki lehet vele tölteni, de több nincs benne.

2018.01.18 mamiéstöti2

Az első rész korszakalkotó volt, ezért nem vártam túl sokat a folytatástól, de kellemeset csalódtam, mert egész jól sikerült, nekem tetszett.

2017.09.09 dulkap

Nem azt mondom, hogy nézhetetlenül borzalmas a film, csak hogy mérhetetlenül unalmas, ezer éve lerágott klisékkel. Galeckit inkább jópofa volt látni egy másfajta professzor szerepében. (Bár kikérem magamnak, hogy egyetemi prof létére úgy szerel videó... Több

2017.10.09 Lamboh

Gondoltam, hogy gyenge lesz, de hogy ennyire... Ez egy a végletekig unalmas, és sablonos film. Kár volt időt szánni rá.

A film összbevétele 83 080 890 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 33 001 398 forintot termelt. A hazai mozik összesen 23 860 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film költségvetése 25 millió dollár volt és jelenleg 83 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob

A Paramount stúdió a film bemutatója előtti pár hétben felbérelt néhány hosszú hajú lányt, akik Samarának öltözve különféle műszaki boltokban a tv-készülékekből előmászva ijesztgették a látogatókat. Erről a kampányról számos felvétel készült, amelyek bejárták a világhálót.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A körökben szereplő Samarának a jelmeze és sminkje 6 és fél óra munkát igényelt s tartalmazott egy olyan vizes réteget is a ruhájába rejtve, amelynek köszönhetően állandóan vizet tudott csöpögtetni maga körül.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Az ebben a filmben Samarát alakító Bonnie Morgan már a Kör 2-ben is feltűnt, részben ő játszotta a karaktert, de még csak a különleges mozgásokat igénylő jelenetekben, mint dublőr működött közre.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Értékelés: 4.5/10
(2017. 02. 06.)
Bár a Köröknek vannak mozgalmasabb részei, jó a kiállítása, és fásultsággal, unalommal nehezen vádolható, mégis az a fajta tucathorror, amiben az a legfélelmetesebb, hogy milyen gyorsan elfelejtjük az egészet. 45/100 Több

(2017. 02. 03.)
A Körök nem is annyira taszító, hanem inkább totál érdektelen, színtelen, szagtalan, bóvli. A rémisztgetésekben semmi, de semmi új nincs, sőt még pofátlanul lop is elődjeitől. Nincs atmoszférája, nincs lelke, egy kis szerencsével pár hét múlva már a létezésére se fogunk emlékezni. Abszolút kihagyható. 3/10 Több

(2017. 02. 22.)
Mai fejjel már nagy a mellény és könnyen rámondom, hogy mit nekem horror, de ha őszinte akarok lenni, akkor bizony a 2002-es A kör igencsak rám hozta a frászt annak idején. Ebben persze nem csak annak volt nagy szerepe, hogy aránylag jól össze volt rakva a mozi, hanem annak is, hogy kevésbé voltam eltompulva az azóta már klisésnek ható megoldásoktó...

(2018. 12. 05.)
Rings (2017)
"Megtekintés: Ha szeretted az előzményfilmeket, ez kicsit vissza fog vetni.

Miért készítették el ezt a filmet valójában, próbáltam mosogatás közben rájönni. Voltak jogok, amik lejártak volna, ha nem kerül gyorsan moziba a forgatás után?" Több