Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Körök

(Rings)
Körök

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2
Tartalom 3

A történet szerint egy fiatal nő, Julia élete egy csapásra szörnyű fordulatot vesz, miután barátja belecsöppen egy sötét szubkultúrába. Miután megnyit egy emailt, melynek tartalmát sosem lett volna szabad látnia, Julia feláldozza magát, hogy megmentse fiúját, csakhogy életének utolsó hét napjában felfedez egy másik rejtélyes, "film a filmben"-felvételt, melyet senki sem látott még korábban.

2017. 02. 04. 13:19

Az első Kör film sikerének nemzedékeként néztem meg a folytatást, de sajnos nem ütötte meg azt a mércét. Ahhoz képes, hogy folyamatosan tolták a premierdátumot, az írás és a rendezés eléggé B kategóriás, így is. Ha a pozitívumot kellene kiemelnem, akkor ez az új képi montázs, ami a videón van, még mindig nagyon nyomasztó. Nagyon sok idegesítő mozzanata van a filmnek, a sok ismétlődő és felidéző jelenet a videóból, azt sugallja, hogy a néző annyira hülye, hogy nem tudja összeilleszteni magától a dolgokat.

2017. 02. 13. 00:43

Az első 2 film után más volt az élményem, tény hogy próbáltak bele vinni új dolgokat, a színészek is helyükön voltak. De valamiért, nem tudom hogy a vas ízű cola amitől vérízű lett a szánk vagy az hogy 3an ültünk a moziban úgy hogy egy nagy teremben ültök ketten a pároddal és a 3. személy akit nem ismertek pont elétek kér helyet, tett rá zavaró pecsétet vagy egyszerűen nem is vonzott be a film annyira amennyire kellett volna. De lehet hogy az én hibám, nem figyeltem eléggé. Csak azt nem értettem hogy egy kutyaugatástól miért ijedtem meg hamarabb mint az annak szánt lényektől.

2017. 02. 02. 10:26

Nagyot csalódtam ebben a filmben! Az első rész fantasztikus volt, de a folytatások... nem tudom eldönteni melyik a rosszabb. A szereplők közül egyedül Juliat alakító színésznőt tudnám kiemelni, mivel ő viszi el a hátán a produkciót. Sajnos ez a történet csupán egyszer volt jó, minden feldolgozás csak ismételni tudja az első részt.

Bonnie Morgan
Bonnie Morgan
Aimee Teegarden
Aimee Teegarden
Vincent D'Onofrio
Alex Roe

A Paramount stúdió a film bemutatója előtti pár hétben felbérelt néhány hosszú hajú lányt, akik Samarának öltözve különféle műszaki boltokban a tv-készülékekből előmászva ijesztgették a látogatókat. Erről a kampányról számos felvétel készült, amelyek bejárták a világhálót.

A körökben szereplő Samarának a jelmeze és sminkje 6 és fél óra munkát igényelt s tartalmazott egy olyan vizes réteget is a ruhájába rejtve, amelynek köszönhetően állandóan vizet tudott csöpögtetni maga körül.

Az ebben a filmben Samarát alakító Bonnie Morgan már a Kör 2-ben is feltűnt, részben ő játszotta a karaktert, de még csak a különleges mozgásokat igénylő jelenetekben, mint dublőr működött közre.

Movieaddicts: Körök
A Körök nem is annyira taszító, hanem inkább totál érdektelen, színtelen, szagtalan, bóvli. A rémisztgetésekben semmi, de semmi új nincs, sőt még pofátlanul lop is elődjeitől. Nincs atmoszférája, nincs lelke, egy kis szerencsével pár hét múlva már a létezésére se fogunk emlékezni. Abszolút kihagyható. 3/10
VOX.hu - Körök
Bár a Köröknek vannak mozgalmasabb részei, jó a kiállítása, és fásultsággal, unalommal nehezen vádolható, mégis az a fajta tucathorror, amiben az a legfélelmetesebb, hogy milyen gyorsan elfelejtjük az egészet. 45/100
Hessteg: Körök
Mai fejjel már nagy a mellény és könnyen rámondom, hogy mit nekem horror, de ha őszinte akarok lenni, akkor bizony a 2002-es A kör igencsak rám hozta a frászt annak idején. Ebben persze nem csak annak volt nagy szerepe, hogy aránylag jól össze volt rakva a mozi, hanem annak is, hogy kevésbé voltam eltompulva az azóta már klisésnek ható megoldásoktól.(2.5/5)