Robinson Crusoe

Robinson Crusoe

2017.10.03 HercegPeter

Az itteni kommentek alapján nem vártam sokat tőle, de pozitívan csalódtam. A legnagyobb erőssége a grafikája. A karakterek is a megfelelő érzéseket váltják ki belőlünk. A történet lehetett volna picit izgalmasabb vagy csavarosabb, de egyszeri megtekintésre tökéletes.

2017.05.06 mamiéstöti2

Sokkal jobbra számítottam az előzetes alapján, voltak benne vicces és izgalmas részek is, de nem volt az igazi, a grafikája viszont nagyon szép volt.

2016.09.10 puffancshercegnő

Egyszerű film, kicsit unalmas, lassú folyású történettel, még a gyerekeket se igazán kötötte le. Egyszer talán megnézhető, de ha nem nézed meg, akkor se maradsz le sok mindenről szerintem.

2017.07.31 Lonka

Szépen megrajzolt mese film. A története egysíkú és egyszerű, pont kisgyerekeknek való. Egyszer meg lehet nézni, de sokat nem kell tőle várni.

2017.08.08 felicity

Imádtam. A közepe nagyon szomorú volt. de aztán jó kis film kerekedett belőle. Az animáció és a karakterek is nagyon jók. A gyerekeknek biztos tetszene nézzétek meg. Csak ajánlani tudom.

2016.09.05 Bob

Mint majdnem mindegyik európai animációs film, ez sem sikeredett a legjobban. Kisgyerekeknek lehet, hogy tetszeni fog, de az egész családnak biztos, hogy nem.

2016.09.27 Zoe091

Tetszett, de csak egyszer nézhetős. Aranyosak voltak benne az állatok. Az elég lehangoló volt, amikor a kutya oda veszett a tűzben. Többet vártam volna az előzetese alapján.

2016.07.06 tamas84

Vannak azok az animációs mesék, melyek minden korosztályt meg tudnak szólítani. Az RC nem tartozik ide, de ettől még el lehet ütni vele az időt. Fájni nem fog, de emlékezni sme fogsz rá.

2016.04.25 Turro

Őszintén szólva nem igazán vagyok meggyőződve. Tényleg van abban valami, hogy a hollywoodi stúdiókon kívül kevés olyan 3D animációs film van, ami valóban megéri az árát. Idén eddig a Nyakas kakas volt ilyen, de az mondjuk adta rendesen. :)

2016.06.23 pepmed

Igazából egy felejthető film lett a Robinson Crusoe, de még mindig jobb, mint a Norm, az északi. Na attól a hideg is kivert, de ezt azért el tudtuk nézni az öcsémmel. Egynek elment.