Rock csont

Rock Dog

2019.06.13 Norbert93

Sokszor láttuk

Ismert sablonra épül, miszerint mindenki legyen olyan, mint amilyen szeretne és hagyja maga mögött azt amire rendeltetett. Nincs is ezzel semmi baj, de már annyiszor láttuk, hogy szóljon ez tibeti masztiffról vagy éppen viadorbikáról, gyakorlatilag az egyedi környezet sem ad túl sok eredetiséget. Egyáltalán nem rossz film, de semmi eredetit vagy maradandót sem tud felmutatni.

2016.10.06 ZiggityZag

Ez egy igazi tibeti rock kutya igazán rockos története. Jó lenne összehozni a kupaszkutyával egy közös dal erejéig :D fim egyébként nagyon tetszett, jó a filmzene, szerethető a főszereplő, és ennyi elég is ebben a műfajban.

2016.10.07 Bulki

A film vizuális kidolgozottsága hagy némi kvánni valót maga után, de a zenék fergetegesek a történet pedig magával ragadó, és ami külön jópont, hogy a legkisebbek is megnézhetik.

2017.10.11 Nemecsek

Ez a rock kutya kimondottan szerethető karakter. Habár a sztori nm igazán eredeti, ettől még képes magával ragadni.

2016.10.08 Stiff

Szerintem jól sikerült a Rock kutya, de kíváncsi vagyok, hogy milyen lehetett az eredeti szinkron :) Majd ha lesz lehetőségem azzal is meg fogom nézni.