Kékpróba

Kékpróba

Rookie Blue

A sorozat főhősei olyan rendőrök, akik fenekén még ott a tojáshéj, hiszen csak most végezték el a rendőrakadémiát. Az újoncok a csendes iskolapadból hirtelen a nyüzsgő nagyváros utcáin találják magukat és minden leleményességükre, kitartásukra és… Több

Zene: Ron Sures

5. évad (2014) - 11 epizód
6. évad (2015) - 11 epizód

KULCSSZAVAK

2016.04.22 Kate Rainbow

Döbbenetes jó kis sori. Tökéletesen bemutatja, milyen nehéz is valójában egy rendőr élete. Nagyon izgalmas szituációkba láthatjuk kedvenceinket. Voltak egész váratlan húzások is a készítőktől, ami nagyon izgalmassá tette a sorozatot. Imádtam és ajánlom mindenkinek, mert tuti kis sori.

2015.06.20 superxaba

Egy nagyon jó és sikeres rendőrös sorozat. Régi, jól bevált recept alapján, a sorozatok megszokott kliséire építve nem is lehet rossz: szerelmi szál, újonc rendőrök, sikerek, kudarcok, nyomozás, fordulatok és izgalom.

2015.09.09 Belle

Vicces, izgalmas, a karakterek jól felépítettek. Kicsit aggódtam mit lehet még kihozni egy új rendőrős sorozatból anélkül, h elmennének a "gagyin vicces" irányba, de megoldották. Szuper sorozat, csak ajánlani tudom!

Bár a sorozatban egyértelműen sosem hangzik el, az egyenruhák, a jelvények és az utcanevek arra utalnak, hogy a sorozat Kanadában, Torontóban játszódik. Szerző: rbernadett