Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Szafari

(Safari)
Szafari

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Provokatív új dokumentumfilmjében az osztrák középosztály tagjainak egyik kedvelt szórakozását mutatja meg Ulrich Seidl könyörtelenül őszinte kamerája. A rendező egzotikus vadászatra kíséri el szereplőit, ahol betekintést nyújt az elégedett és tehetős európai polgárok időtöltésébe a távoli afrikai szavannákon.  (Cirko Film)

2017. 03. 25. 06:48

Kicsit tudálékos és vontatott a stílusa, egyszerűen demagógnak érzem olykor, és bár a műfajában nem sok újat hoz, mégis amondó vagyok, hogy egy nagyon tartalmas film kerekedett ki ebből. Mondjuk én nagyon vártam, és egy icipicit csalódtam is, ennek ellenére ajánlom mindenkinek!

2016. 12. 15. 15:21

Döbbenetes film, bár egy kissé elcsépelt koncepció, egyrészt rámutat az emberi kicsinyességre és nagyságra egyaránt. Amit kapunk az a gyönyörű felvételek, amelyek egy jó dokumentumfilmnél mindig le tud nyűgözni. Ez most is így volt. Nézzétek meg!

A Szafarit a 41. Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon is bemutatták.

A film premierje a 73. Velencei Filmfesztiválon volt.