Szamuráj Jack

Szamuráj Jack

Samurai Jack

Egy időutazó szamuráj küldetéseit követhetjük nyomon, akinek minden vágya, hogy megtalálja a hazavezető utat.

(erare)

Premier: 2001.08.10. | HBO Max (2022.06.10.)

1. évad (2001) - 13 epizód
2. évad (2002) - 13 epizód
3. évad (2002) - 13 epizód
4. évad (2003) - 13 epizód
5. évad (2017) - 10 epizód

2020.09.16 Lehmann

Barátságos kaland rajzfilmsorozat olykor thrilleres hatással

Jó koncepció! Fő gonosz és egy harcos. A harcos járja a világot harcol az igazságért a gonosz pedig üldözi őt és minden akadállyal megkell küzdenie. A rajzfilm közben nagyon megtetszettek rövid zenés bevágások, 1-2 alkalommal thrilleres lassított, vágóképes zenés aláfestéssel rendelkező részek is nagyon megfogtak. Érezhető valahol 3. évad környékén kifogytak az ötletből, ott közömbös lett a rajzfilm számomra. De 1-1 rész rávett a folytatásra. Kitartás, céltudatosság, akaraterő. Milyen az igazi harcos? Ezt megláthatjuk a rajzfilmben. 10/7-8-asnak mondom a rajzfilmet.

2018.11.19 Dan

Úgy vélem, hogy ez az egyik legjobb animációs sorozat, ami valaha készült. Nagyon mélyreható történettel és zsigeri élményekkel tele. Nem tudom megunni.

2015.10.12 pepmed

Meglepődtem, hogy szélesvásznú. Ilyet ritkán lát azért az ember sorozatoknál. Nem mellesleg nagyon jóra sikerült. Fordulatos.

2017.09.30 SzFa

Időutazó szamuráj, ez nekem új. Soha sem jött át a valódi történet, mindig csak annyit észleltem hogy csapkod össze-vissza. A megrajzolás nem tetszik és a történet sem valami érdekes számomra.

2016.07.29 Homer

Szörnyen gyengére sikerült gagyi egy sorozat. Nem csoda hogy ilyen kevesen ismerik. Semmi értelme és még a történet is gyenge. Az animáció meg egyszerűen szedett vedett és ronda sajnos. Nézhetetlen az ilyen számomra és sajnos szerintem másoknak is.

Az eredeti négy évadot Genndy Tartakovsky és Bud Luckey rendezte és készítette, az ötödik évadot Michael Lazzo rendezte, és Lou Romano gyártotta.Szerző: Thibo84

James L. Venable zeneszerző nem tért vissza az ötödik évadra. Helyére Tyler Bates állt be.Szerző: Thibo84

Az ötödik évadnál ahelyett, hogy hagyományosan animálták volna, több digitális programot használtak fel, de a sorozat azonos stílusát megtartották.Szerző: Thibo84

Tyler Bates új nyitó témát írt az ötödik évadra, de az eredeti témát a szokásos módon az utolsó stáblista alatt újrahasználták.Szerző: Thibo84

Ashi hasonlít Ilanára a Sym-Bionic Titan (2010) című sorozatból, amelyet szintén Genndy Tartakovsky készített. Mindkét karaktert Tara Strong szólaltatta meg.Szerző: Thibo84