Savannah

Savannah, Georgia. Három gyerekkori jóbarát találkozik újra ott, ahol együtt felnőttek. Lane Mckenzie a középiskola után hagyta ott a városkát, hogy New Yorkban újságírói karriert építsen. Barátnője, Reese Burton és párja Travis Peterson esküvőjére jött vissza. Lane rájön hogy new york-i lakását… Több

Premier: 1996.01.21.

2021.10.23 dandelion1983

Kislányként rajongtam ezért a sorozatért, mindig együtt nézte a család. Fordulatos, izgalmas, tele szép emberekkel. Nem értettem, miért nem készült belőle több rész, lett volna benne még potenciál.

2015.12.11 Buffy

Gyerekkorom kultikus sorozata volt. Mindig feszülten vártam, hogy mi történik majd a számító bigékkel. Visszagondolva, mindegyik egy hülye volt, ez tény, de nem volt rosszul megcsinált csajos sorozat. A pasik helyesek voltak, erre tisztán emlékszem.:)

2015.07.17 OrSi

A vörös volt az igazi dög, a szőke a szende jókislány, a barna meg a kis cukorfalat. Annyira bírtam anno! MIndenki kiszúrt mindenkivel, szóval intrika intrikát ért. MIcsoda barátságok vannak, gondoltam akkoriban...Azért mindig minden tökéletes volt benne. Igazi cukormázas kis amcsi sorozat a kilencvenes évekből!