Scooby Doo 2: Szörnyek póráz nélkül

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

2021.05.14 Máki

A meséket se szerettem, de ezt pláne nem. Olyan bugyuta volt az egész, és kínos is. Vicces akar lenni, de inkább förtelmes.

A gyermekemmel kellett megnézni, aki nagy Scooby fan,és meglepődve tapasztaltam, hogy tetszik, leköt, és még izgulok is rajta, sőt néha nevetek is!!! Gyermekkel kötelező. :)

2017.07.23 Orosz István

Szerintem ez egy jól sikerül rajzfiml, jól sikerült filmes változata. Ha a Scooby-Doot mint rajzfilmet mai fejjel nem is tudnám megnézni, azért a filmes változatát igen.

2019.07.26 Ms. Akárki

Tökéletes folytatás. A szereplőgárda is tökéletes. Örülök, hogy az eredeti felállásban tértek vissza a Rejtély Rt. tagjai. Látványos, akciódús és pörgős. Sarah Michel Gellar-t ismét imádtam. Remélem lesz még ezzel a szereplőgárdával esetlen folytatás majd. Álmodozni lehet:D

2016.10.14 lolita13

nagyon szerettem kicsiként ezt a sorozatott és filmet is nagyon szertem. Aligvártam, hogy kiderüljön ki a szörny mert mindig próbáltam kideríteni :)

2018.10.14 Csillagpor

Főleg Sarah Michelle Gellar miatt néztem meg, de én lepődtem meg legjobban hogy milyen jól megoldották az élőszereplős változatot. Klasszikus Scoby-doo történet új köntösbe burkolva. Nagyon élveztem minden percét. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

2017.09.19 SzFa

A Scooby-doo srozatot és a mesét imádom, de a film számomra gagyi lett, olyan hatása van mintha nem vették volna komolyan. Van benne néhány jó poén, de úgy érzem a Scooby-doo mesében az igazi.

2020.01.17 Owotonor

Az élő szereplő választás viszonylag jól összepasszol, de nem idézi meg azt amit a régi sorozat tud visszaadni lassúságban, kicsit gagyi hatást is keltett, akció dús, szín gazdagon látványos, és céltudatos a sztorija, csak nagy közben az össze-vissza... Több

2016.10.22 vivikejencikelara

A Scobby sorozatot sosem néztem, ez a film is igazából véletlenül tárult a szemem elé, de azt kell mondjam nem bántam meg! Vannak benne humoros olykor félelmetes helyzetek. Cukik a szörnyecskék! A csontikákon mindig sokat nevetek.Kicsiknek nagyoknak egyaránt ajánlom!

2016.01.13 esfworld

Ritka alkalmak egyike, amikor jobban sikerül a 2. rész, mint az 1. Sokkal jobban visszaköszönnek a rajzfilmes elemek a filmben és ezért ez a rész a legjobb. Már az 1. résznél is bírtam a casting-ot, egyszerűen tökéletes lett főleg Bozont. Sajnálom, hogy nem készítették el a 3. részt.

2016.06.23 postaslaszlo8

Nagyon szórakoztató a film bárhányszor képes vagyok megnézni, fiatal korom minden előjön, valahogy nagyon birtam és való igaz, hogy jobb lett, mint az első része.

2016.07.22 K.bogi

Nagyon tetszett ez a film. Régen gyerekkoromban is nagy divatja volt a Scooby Doo rajzfilmeknek és éppen ezért is örültem nagyon mikor megtudtam, hogy filmesítették is. Az első rész is nagyon izgalmas volt, de a második még ezt is felülmúlta. Kár hogy nem reklámozták jobban.

2015.01.28 krissz001124

Ezt mindig imádtam. Jó a történet. Van benne vicc. Scoobyn és Bozonton nagyon sokat lehet nevetni. Imádom!!!

2020.09.27 Antónia

Gyerekükről kedvenc meséje, és ez az a filmes változat, ami szerintem a legjobban sikerült.