Shrekből az angyal

Shrek the Halls

2019.07.25 Ms. Akárki

Nagy jó animációs kis mese lett. Karácsonyi hangulatot kimaxolja. Kellemes kikapcsolódás a gyerekekkel ünnepekkor. Szamár tetszett most is legjobban. Humorban is bővelkedik.

2018.10.23 Artemisia

Gyakorlatilag semmi említésre méltó nem történik benne, a cselekmény tematikája is a megszokott ; a Shrek nyugalmat akar, jönnek a meselények, túlfeszítik a húrt, Shrek kiakad, sírás-ríás, Shrek szánja-bánja, jóvá teszi, mindenki boldog. De a noszta... Több

2017.07.10 indingo

Nem tartozik szorosan a Shrek filmekhez, tehát nem viszi előre a történetet, de nekem tetszett. Jó kis zenék voltak benne, amit már megszokhattunk a készítőktől.

2016.09.16 puffancshercegnő

AZ egyik legjobb különkiadás, amit egy sorozathoz csináltak. Pont karácsonykor láttam, és nagyon jó, hogy végre nem egy elcsépelt filmet, mesét lát az ember, hanem egy kicsit különlegesebbet. Sikerült újat alkotniuk a készítőknek

2018.04.26 TomÁcs

Több karácsonyi rész is készült, de ez a kedvencem. A párbeszédek jól megírtak, humorosak. Örültem, hogy mások is szerepet kapnak a főszereplők mellett.

2016.07.26 Karolyka

Mindig szerettem a nagy és híres ismert animációs vagy rajzolt meséknek az ünnepi különkiadásaikat, rövidfilmjeiket. És ez ennél a shrek rövidfilmnél sem volt másként. Jó és a rossz történetek egyaránt megmozgatják az ember lelkét és informatív is a karakterekkel.

2015.12.23 Zsu99

Karakteres és aranyos szereplők. Látványilag is nagyon megfogó a film és a sztorija is ötletes, fantáziadús. Az egész családnak nagy élményt nyújthat, korhatár nélkül szórakoztató.

2015.02.27 ganna

Karácsonyi hangulatú, aranyos film. A Sherk világát szépen felépítették, bőven elférnek benne az ilyen mellékágak, én kiválóan szórakoztam.

2015.01.26 Ata

Lényegében semmi extra, ünnepek alatt megnézhető, vicces, de az egész estés mesét nem teszi ki.

2015.01.27 zsuzsi88

Aranyos vicces, de szerintem tipikusan az, hogy húzzunk le még egy bőrt róla.