Sose halunk meg

Sose halunk meg

2022.11.28 sptt

Amikor kijött a film VHS-kazettán, állandó levezető filmje volt a házibuliknak a Csapd le csacsival együtt - jóval később az Üvegtigris vette át a helyüket. Mindenki tudta előre a szöveget, de a fantasztikus dramaturgiának - és a megfelelő alkoholmen... Több

2022.05.12 JRD

Kultfilm

Egy dörzsölt, kissé csibészes lelkületű nagybácsi és egy végtelenül tapasztalatlan unokaöcs nyári kalandjaiba enged betekintést a film. Koltai Róbert egyik legjobb alakítása, és első rendezése volt, bombasiker lett. Kevesen tudják, hogy Koltai saját életigenlő nagybátyjáról mintázta meg a vállfaárus karaterét. Mindenképpen érdemes megnézni, és ha mást nem is ad nekünk a film, elgondolkodhatunk kicsit a sokat emlegetett "átkosban" élt hétköznapokról. Szóval, filmre fel és jó szórakozást! Az ikonikus filmzenét pedig mindenki kívülről fújta.

Koltai a hátán viszi a produkciót,és a többiek elhomályosulnak mellette.Kifejezetten jó történet az "átkos"-ból,romantikus,szép,érzelgős,és kifejezetten vicces képekkel megszerkesztve.Kultfilm,ez nem is lehet vitás!

2015.02.06 Yosihiro

A 90-es évek legjobb Magyar filmje szerintem. Koltai óriásit alakít benne soha nem felejtem el és a zene is egy klasszikus lett. Nagyon jó film ajánlom mindenkinek :) Üdv Yosi

2018.03.13 hackerjulcsi

Ez a film annyira megfoghatatlan a számomra - persze jó értelemben. Nagyon egyben van és egy élmény volt végignézni. Koltai alakítása tetszett a legjobban.

2022.08.20 Filmimado

A magyar filmgyártás gyémántja: főleg humorban gazdag, történetileg jól összerakott, és klasszikus zenével gondosan beágyazott történet. A karakterek nagyon jók, és a film ezekkel a megfelelően felhasznált elemekkel pedig egészen jól összeáll.

2021.11.17 Péter Fazekas

Nagyszerű film! Minden évben megnézem.

2016.01.26 juhasz-david93

Noha alapvetően nem kedvelem Koltayt meg a ripacskodását, ez a darab igazán jól sikerült. Egy felnőtté válás sajátos története- ki ne érezné ezt kicsit magáénak?

2017.02.09 Enjoy

Tipikus magyar vígjáték, igazi klasszikus. Jól alakítanak benne a közismert színészek. Nagyon tetszik a zenéje, már csak amiatt is érdemes megnézni. Vicces, szórakoztató.

2016.05.25 Edeske

Nem rossz film. Történnek benne az események és a zenéje is nagyon jó. A sztorija középszerű a színészek alakítása átlagos. Egyszeri nézésre szórakoztató.

2015.05.22 Henczi

Az egyik legjobb magyar film. Egyedi magyar humorával és jelenetekkel, fülbemászó zenéjével érte el hogy az egyik legjobb magyar film kiváló szereposztással. Bármikor nézhető.

2015.11.28 storeman

Én is az akkor játszott magyar filmek legjobbikának tartom. Ebben az esetben nincs arról szó, hogy jobb a zenéje a filmnek, mint maga a film. Mindkettő egyformán tetszik.

2015.11.29 golyo95

Magyar filmek közül a legjobb Koltai alakitása ZENIÁLLIS a történet is nagyon jó az életröl szol napjain története nök ,sex ,pénz ,szerencse játék.