Merülés a szerelembe

Submergence

2020.08.28 Szilonka

Ilyen különleges szereposztásban ilyen vérszegény filmet csinálni. Az eleje még tetszett, de vége elég zavarosra sikeredett.

2018.08.04 indingo

Annyira semmilyen, hogy az már fáj. A története rém gyenge és érdektelen. A színészek az egyik kedvenceim, de így is csak 2 pont.

2019.01.10 Bazzzsi

A története igazi romantikus dráma. A hangulata engem beszippantott, de a történet kevésbé. Így közepes.

2018.10.30 VvV

Eléggé darabos a film története. Hamar összejön a párocska, majd szétválik és elmarad az újbóli egymásra találás.

2018.08.26 Lonka

Sajnos eléggé unalmas és semmitmondó történet, ahol az érzelmek sem jönnek át.

2019.07.29 Greeta

Kellemes hangulatot tudott teremteni a film. Átjött a két főszereplő közti kémia. A végét picit sajnálom, olyan semmilyen.

2017.10.29 anonym

Az tény, hogy Alicia Vikander és James McAvoy kettőse nagyon jól működött a filmben, de volt valami tőlük karakteridegen, amitől egy idő után lepergett róluk a szerep. Ez egy kissé zavaró volt a számomra, hiszen a film képi világa, alaphangulata mind... Több

2018.06.23 Bady

Két ekkora tehetséget epazarolni egy ilyen gyatrán megírt forgatókönyvű és megrendezett filmre szabályosan bűn. Magamat nem is, de McAvoyt és Vikandert sajnálom ezért a filmért. Felejtsük ezt el gyorsan, ha pedig még nem láttad, kerüld el messziről.

2018.06.22 Bady

Volt szerencsém a regényhez, és ahhoz képest ez a film számomra hatalmas csalódás. Halál unalmas adaptáció lett, annyira nem volt koncepció mögötte, hogy az már fájdalmas. Okés, végig lehet ülni, de nem igazán tudom, kinek is ajánlhatnám...

2018.06.21 Bady

Unalmas és érdektelen sztori két nagy színésszel, szép fényképezéssel.... Erre most mit lehet mondani? Legfeljebb is csak közepes, de akkor már tényleg csak a főszereplők iránti tiszteletből.

2018.07.13 Gino

Bár egész kellemes ez a közel másfél órás játékidő, én szerintem lehetett volna még ezt "nyújtani". Nagyon sok minden nem került bele egyszerűen a filmbe, amitől sokkal valóságszerűbb lehetett volna a film. Ettől eltekintve szerintem egy korrekt alkotás.