A szépség és a szörnyeteg

Beauty and the Beast

2015.10.23 Mano35

Szép és klasszikus családi film ami akár az egész családnak nagy élményt nyújthat. Akár többször is megnézhető. A történet egyik legjobb feldolgozása. Aranyos és magával ragadó.

2015.05.13 Szeky

Nagyon szép ez a rajzfilm, és a történet is kedves, ám elgondolkoztató. Ha nem lenne gazdag a szörnyeteg, vajon akkor is szeretné Bell? Nagyon jól szemlélteti a film, hogy a társadalom hogy kitaszítja azokat az embereket, akik csak egy kicsit is különböznek az átlagtól.

2017.04.27 jozsagabri

A mesés film nemcsak gyerekeknek de felnőtteknek is igazi kikapcsolódást ígér , látványelemekben gazdag. Szerethetőek, emberiek és kedvesek a karakterei.

2017.08.28 ocskol

Kislányom egyik nagy kedvence a Walt Disney által megalkotott A szépség és a szörnyeteg mese, melyet egyszerűen képtelen megunni. Egyébként be kell valljam, valóban nagyon szép történet.

2015.12.12 vinetty93

Leszögezem, hogy nagyon imádom a disney filmeket. Erre se jelenteném ki egyértelműen, hogy rossz de valahogy nekem mégse jött be. Bár most hogy így belegondolok, nem is igazán tudom elmagyarázni mi az ami nem tetszett benne. Szimplán csak nem adta.

2015.09.12 Meeroz21

Hát ez valami rémes. Semmi fordulat, semmi eredeti ötlet nincs benne, csak amiket már megszokhattunk unalmas klisés tartalom. Ez pedig senkinek sem hiányzik. Nem tetszett, nem javaslom megnézésre.

2016.01.01 Niki19

Csodálatos a történet. A szerelem kibontakozása nagyon jól lett megoldva benne, a dalok ezt még szebbé teszik. A karakterek nagyon aranyosak benne. Érdemes megnézni.

2015.12.29 sepsiklaudia

a mese arról, hogy nem a külső a lényeg és hogy a szeretet megtöri a gonosz varázst, tipikus de nagyon magával ragadó, sok zenével

2015.05.29 zoll-e89

Nagyon jó kis mese. Tökéletesen ábrázolja azt, hogy mit is számít a pénz és, hogy sokan a külső alapján ítélik el az embert, nem pedig az alapján, hogy milyen is a személyisége. Elbűvölő kis romantikus mese. Kisebb-nagyobb korosztály számára egyaránt megfelelő.

2016.02.09 Dniel

Igazán megható és szép rajzfilm. Gyerekkorom egyik klasszikusa. Minden jó ebben a történetben kellőképpen szomorú és komor de a vidámság is meg van benne!

Csészike a legjobb (de mama úgye mostmár nem kell a polcon aludnom? ) Nem minden a külső...

2017.05.22 NLHF

Szépek a rajzok, gyönyörű a zene, aranyos a történet, a karakterekkel sem rosszak, de valahogy nem fogott meg. Számomra egyszernézhetős, pedig nagyon szeretem a Disney meséket.

2017.07.15 kadvan95

Ez a kedvenc Disney mesém! Olyan különleges és érdekes rajzfilm. Gyönyörű, ahogy a külsőségek mögé lát. A külső megítélést (fizikai vonzalmat) elítéli. A belső szépségre, a fontos, ami a felszín alatt van. Szerintem ez a mai világban fontos üzenet!

2015.11.30 laura2694

kihagyhatatlan a Disney-hercegnők sorozatából! Volt pár elrajzolás benne, ettől függetlenül élvezhető. Némelyik karakter nem igazán tetszik, de a többi nagyjából rendben van