Ted Bundy

Ted Bundy az USA leghírhedtebb sorozatgyilkosainak egyike volt. Bevallása szerint 30 nőt erőszakolt és ölt meg 1974 és 1978 között. A film az ő történetét mutatja be.

(dulkap)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2002.07.26.

2016.10.21 BloodyMary

Irritáló, buta, unalmas, nem autentikus. Totál leegyszerűsített nézőpont arra, hogy mi jár egy sorozatgyilkos elméjében.

2015.02.16 spikeZ

Ted Bundy a legperverzebb alakok egyike, nagyon izgalmas végignézni a történetét, vajon mi motivál egy ilyen kegyetlen sorozatgyilkost. Érdekes, hogy különlegesnek képzelte magát, és az elithez akart tartotni, de amikor még csak a középosztályt sem ... Több

2016.08.27 Roman

Ha valakit érdekel a Ted Bundy-sztori, szerintem nem ez a legmegfelelőbb adaptáció, nem sikerült annyira jól, nem nyűgözött le. Infokat gyűjteni lehet máshogy is. Eddig csak egyetlen olyan sorozatgyilkosról szóló filmet láttam, amitől tényleg leesett... Több

A film összbevétele 6 073 dollár volt (imdb.com).

Az áldozatok nevei kitaláltak a filmben, nem egyeznek a valódi áldozatok neveivel. Szerző: dulkap

A főcímben és a vége stáblista alatt látható fotókon a valódi látható. Szerző: dulkap

Rob Lowenak, Peter Saarsgardnak és Kiefer Sutherlandnek is felajánlották szerepét, de mindannyian visszautasították a karakter természete miatt.Szerző: dulkap