1. évad (2020) - 10 epizód
2. évad (2021) - 12 epizód
3. évad (2023) - 12 epizód

Jason Sudeikis

A sorozat Ted Lasso amerikaifutball-edző történetét követi nyomon, aki az Egyesült Királyságba tart, hogy a londoni labdarúgó csapatot az angol foci élvonalába juttassa.

(qwer)

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2020.08.14. | Apple TV+ (2021.07.23.)

2024.03.14 Asztalosmester

Imádtam a Ted Lassót! A sorozat tele van humorral, optimizmussal és kedvességgel, ami manapság nagyon felüdítő. Ted Lasso karaktere egy igazi inspiráció, aki megtanít minket arra, hogy a kedvesség és a pozitivitás még a legnehezebb helyzetekben is gy... Több

2021.12.20 szoljhozzam

Nem is rémlett, hogy Jason Sudeikisen már 10 éve, a Hétmérföldes szerelemben is láttuk ezt az idétlen bajuszt. Nem itt lesznek a legizgalmasabb jelenetek és legnagyobb poénok. Ez egy lélekfeltöltő sorozat.

2021.01.27 Robinson76

Egy kedves, pozitív szemléletű bohóc

Kedvenc sportágam a futball, ez ültetett le a képernyő elé, és bár nem azt kaptam, mint amire számítottam, azért rendben van ez a sorozat, még így is. Adva van egy pozitív szemléletű, az életnek rendre a napos oldalát néző, a tengerentúlon sikeres amerikai fociedző, akit egy nem túl sikeres brit fociklub újdonsült tulajdonosa szerződtet le, nem minden hátsó szándék nélkül...Aztán ahogy az lenni szokott, főhősünk a pályán kívül és azon belül is mindenkire hatást gyakorol, és még a két ország kulturális különbségeivel valamint a foci szabályaival is meg kell birkóznia. Ez a széria egy jólesően pozitív szemléletet hordoz magában, ami a mai embert próbáló világunkban kötelező orvosság lehet a mindennapjainkban. A későbbiekben folytatva a sorozatot aztán még jobb benyomást és nagyobb hatást gyakorolt rám, mint azt korábban gondoltam volna!

2021.10.17 Timike

Nem igazán vagyok oda a sportról szóló filmekért, sorozatokért, de a Ted Lasso kivétel. Nagyon érzelmes sorozat, imádom.

2021.10.31 H.a.n.n.a

Furcsa, hogy nincs egy nagyívű története a filmnek, nagy egymásra találások, vagy hatalmas világmegváltó jelenetek, de mégis a képernyőhöz szegezi az embert.

Jason Sudeikis a forgatókönyvírásból is kiveszi a részét. Szerző: Timike

A sorozat a 2021-es Emmy-díjátadon 4 díjat is bezsebelt. Szerző: Timike

Ted Lasso karakterét 2013-ban találták ki, az NBC több videójában is szerepelt.Szerző: Timike

Felmerült a pletyka, hogy Roy Kent valójában csak CGI, és nem hús-vér színész játssza. Szerző: Timike

A Far Cry 6 számítógépes játék egyik főhősét szintén Dani Rojasnak hívják. Szerző: Timike

(2021. 10. 26.)
Az utóbbi évek sorozat termésének egyik legkellemesebb meglepetése a Ted Lasso volt. Az üdítően pozitív hangvételű első évad a frissességével, eredetiségével és vígjátékoktól szokatlan mélységével elég magasra tette a lécet ahhoz, hogy kissé szkeptikussá tegye a nézőt azzal kapcsolatban, sikerül-e tartani a színvonalat. Az újabb tizenkét epizóddal ... Több